MUDr. Petr Benda

Zubař Více

Strunkovice nad Blanicí 1 adresa

Stomatologická ordinace
č.d. 63, Strunkovice nad Blanicí

Pan doktor je perfektní zubař, asi nejlepší co jsem kdy měla. Co se péče týče, nedá se mu nic vytknout. Bohužel jsem byla nucena od něj odejít z finančních důvodů - neměl smlouvu s moji pojišťovnou a zákroky jsou u něj dost předražené (a stáe to stoupalo). A někdy se mi zdálo, že ty různé vodičky a postřiky, co mi na zuby aplikuje by nebyly tak úplně třeba - anebo alespoň ne v takové míře, ale vydělávat se musí.

Nejlepší zubař na světě-vždycky jsem k zubaři chodila vynervovaná, ale k p.Bendovi chodím v pohodě a také tak odcházím.Ted tam chodím i se svým 5-ti letým synem,kterému zuby trhal a i ten se nebojí, ačkoliv jinde brečí.Prostě milý a ochotný přístup jeho i sestřičky dělá s lidskou duší divy.Jen škoda že takových lékařů není většina!

Velmi dobrý, velmi hodný, trpělivý stomatolog. Vřele doporučuji všem, kdo se bojí zubaře

lepšího zubaře jsem ještě neviděl

Nemůžu si vynachválit.Vynikající odborník.Můžu jen doporučit.