Ordinace ortodontisty
Cihlářská 3124, Varnsdorf

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Ordinace ortodontisty Jiný

Souhlasím s většinou negativních názorů na chování ortodontisty. Co se týče péče, tu pan doktor bere spíše jako rutinu, pacienti se tam točí jako na běžícím pásu, dle toho pak vypadají výsledky. Nedotažená léčba a výsledek rovnání tedy polovičatý. Zkušenosti mám jako dospělý pacient a nebyla jsem spokojena po sundání fixních rovnátek s výsledkem a ani s následnou udržovací péči. Horní a dolní patro nejsou k sobě souměrné, zuby v dolní čelisti zůstaly v křivém postavení a lehce přes sebe, dle pana doktora v pořádku. Ani jako rodič nedoporučuji. Dítě sice ještě nenosí rovnátka, trhalo se několik dočasných dětských zubů, efekt žádný a na poslední návštěvě opět doporučeno trhání několika zdravých zubů. A do toho příšerné doktorovo chování... Pokud máte možnost, zvolte jinou ortodoncie. Zde mi to přijde jen jako ryto pana doktora... Čím víc pacientů, tím líp

Umístění: Ordinace ortodontisty Jiný

Pan zubař má léta praxe,co se týče praxe,je to v pořádku,ale mě chtěl trhat druhý zuby a když jsem to řekla rodičům tak s ním byli rychle hotovi. Nakonec mi zuby srovnal aniž by mi něco trhal. Co se týče přístupu, dost mě to od něj skoro každou kontrolu bolelo, vždycky jsem kvůli němu měla popraskané koutky. Co se týče ochoty, když mi o prázdninách prasknul hlavní drát a rozřezal mi dáseň,sedl se mnou do auta rodič a jel k němu domů,zastihli jsme ho ale nebyl ochotný vůbec nic dělat,ale táta mu řekl že ho to nezajímá, protože jsem měla zkrvavenou dáseň a bolelo to,řekl mu že mi to klidně sundá kleštěmi,najednou si to pan zubař rozmyslel a pomohl.... Za mě je hodnocení neutrální.

Umístění: Ordinace ortodontisty Jiný

Já rozhodně nedoporučuji,možná je odborník ale chovat se tedy neumí jak k dospělým tak k dětem které se ho pak právem bojí,hysterie,arogance a nadávky jak není po jeho,diskuze není možná okamžitě řve,zřejmě ví že je v okolí jediný a může toto dělat,máme aparát 3 měsíce a necháváme sundat a jdeme jinam vyhozené peníze,tento P.doktor by rozhodně neměl ordinovat a nebo by ho měl někdo naučit chování k pacientům,

Umístění: Ordinace ortodontisty Jiný

Skvělý odborník, příjemný přístup, vynikající zkušenost. Zuby srovnané, pokud bylo potřeba, vždy jsme byli ihned objednání na nápravu. Naprostá spokojenost.

MY ROZHODNĚ NEDOPORUČUJEME!
Po nasazení fixních rovnátek se synovi po návratu domů, cca 2 hodiny po zákroku, jeden zámeček odpružil a samovolně odlepil. Dítě bylo velmi dobře předem poučeno o tom, co smí a nesmí, ale stresem a z nezvyku nového v puse nejedlo, nepilo, nic nekousalo. Stejně tak jako jeho dvojče, které absolvovalo stejný zákrok. Následující ráno jsme šli na opravu, kde jsme po pozdravu a vyslovení problému s odlepeným zámečkem dostali 20ti minutovou sprchu hysterického křiku, nadávek, osočování mého syna, že si spodní čelistí ukousl zámeček na zubu v horní čelisti, což je prakticky neproveditelné. Křik nepřestával ani po upozornění, že už to stačilo, syn již velmi plakal a celý se třásl. Naopak neurvalé, hlasité, nadřazené a urážlivé chování jen gradovalo výš. Sám doktor nás v křiku a hysterii nabádal, ať si stěžujeme kde chceme, ať si napíšeme kam chceme, tak v tomto jediném měl pan doktor pravdu. Učinili jsme taková opatření, která se této ordinace citelně dotknou. Po návratu domů, bezprostředně po opravě zámečku v této ordinaci, měl syn úplně krvavý spodní ret od drátů, kterými byly zámečky upevněny, trčely mu přímo z pusy. Oslovili jsme jiné ortodontisty, kteří již takové chování pana doktora a především jeho práci tohoto rázu velmi dobře znají. Pomohli nám opravit hrubé vady a jeden z navštívených ortodontistů ohodnotil práci pana Bartla takto: "Nasazovat fixní rovnátka v tomto věku dítěte je naprosto zbytečné. Nesmyslné umístění fixů a oček, velmi neodborné. Zámečky nalepené úplně špatně, všechny o 30 - 40 stupňů úplně mimo. Tím by v puse vznikl větší problém, než by bylo nyní třeba řešit, nebo spíše nebylo vůbec nutno řešit. Prostě tady je úplně všechno špatně, co vůbec může být!" Po týdnu skončily dvoje rovnátka v koši, fixní rovnátka byla nasazená dvojčatům, a stejně tak peníze pojišťovny a rodičů.
MY ROZHODNĚ NEDOPORUČUJEME NÁVŠTĚVU V TÉTO ORDINACI!

Tohoto lékaře NEDOPORUČUJI !!!!! Měla jsem s ním v ordinaci velmi nepěkný výstup. Mého syna při nasazování fixních rovnátek urážel a ponižoval a když jsem se proti tomu ohradila, tak jsem to pěkně schytala. Byl tak arogantní a zlý ,že jsme tam museli skončit. Nejsem jediná s kým takto jednal, dost lidí mi to potvrdilo.Pokud mu nebudete odporovat a vše mu odkýváte, pak to tam přežijete. Dle mého názoru to nestojí za to a není dobré takové chování podporovat.Chápu, že se lidem ve Šluknovském výběžku nechce dojíždět třeba do Děčína nebo Liberce, ale možná ,že za ten přístup k dětem a rodičům to stojí za to.

Dobrý den, souhlasím s recenzenty,kteří psali přede mnou.Mám velmi čerstvou zkušenost.Se synem jsme byli na prohlídce.Syn se díky chování pana doktora velmi bál.Vysvětlili jsme mu,že není se třeba obávat,protože k lékaři chodí každý z nás.I když jme po předchozí návštěvě p.doktora natržené koutky.Přesto jsme tam zašli.A již ve ve deveřích aniž bychom stačili pozdravit nás velmi hrubě uvítal.Vše dopadlo,tak,že jsme změnili zubaře.Pan doktor nám sdělil,že je velmi rád,že se zbavil dalšího pacienta. Velmi zvláštní přístup.P.doktor zneužívá svého monopolního postavení v našem regionu,jak dlouho se asi brzo ukáže. :o)) Možná bude do budoucna ošetřovat pouze svou rodinu.

Je rozhodně lepší než ta hygijenička, co má vedle ordinaci :D

dobrý den , tak i já se přikláním k tomu , že pan doktor neví vubec jak se má chovat ke svým pacientum. Má dcera se ho bála a proto jsme začlaly jezdit jinam. Bohužel není to jen muj názor i má kamarádka tam chodí se synem a nedávno od něj vyšla z brekem , tak kde je ta chyba pane doktore.

Já rovnátka zatím nosím,tak nemohu posoudit jaký bude výsledek.Ale s chováním pana Bártla nemám problém.Je pravda že mi moc k léčbě neříká,ale když se ho zeptám,vždy mi vlídně odpoví..i se usmívá...tak nevim..nemyslim si že je to špatný doktor..