Pavlína Marešová, oční lékař Česká Lípa

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Názory

Umístění: Odborný oční lékař Jiný

Od necelých dvou let navštěvuji paní doktorku s dcerou (šilhaní a k tomu pravidelné sledování očního pozadí pro vrozený hydrocefalus). S malým dítětem je vždy potíž, ale vždy byla trpělivá ona i sestřička. Byla jsem s dcerou u dalších třech očních doktorů (když byla dr. delší dobu nemocná) a naše je nejlepší. Nyní je malé 5 a krásně spolupracuje. Umí to s dětmi. Jediné co mě mrzí, že nepřibírá nové pacienty.

Paní doktorku od nás z rodiny navštěvuji společně s mým otcem.Po odborné stránce asi nemám co vytknout. Ale v čekárně to vždycky bylo tak na 2-3 hodinky,i když jste objednaný. To nás donutilo změnit očního lékaře, teď navštěvujeme kliniku v Liberci.

Dobry den zitra jdu z nova na ocni k pani maresovi. Sestra je neprijemna. Je mi 18. A nosim bryle uz od 20 mesicu. Pri udajne mam vadu zornic. Pri je to dedicny rekla mi lekarka. Beh roku mi napsala troje novy bryle. Mama jsi to nemohla do olit rekla sestricce at ty bryle novy sklicka zrusi ze nemame kazdy 3 mesice kupovat novy. Seatricka se do ni pustila ze za to nemuze ze mam tak blbou vadu. Ted uz mam sklicka jak pro 80 letou zenskou. Vzdy v cekarne cekame vic jak 4 hodiny. Tak mama rekla ze to zmenime. Jeli jsme do boleslavy k lekari a ten mi rekl ze nemam vadu zornic ale jen poskozeny diky tomu jak mam silny bryle. Takze pani maresova mi znicila oci. Za to ji pekne dekuji.

Velice příjemná paní doktorka, ochotná, naslouchající, vše objasní, ........ bez negativních připomínek

Velmi si cením lidského přístupu k pacientovi. Paní doktorka je ochoctná, milá a trpělivá, moc děkuji :))).

Čekání v čekárně už po všech komentářích radši nekomentuji. Je mi 17 let a mám od 3 let brýle. Paní doktorka mi oznámila, že mám tupozrakost a půl rok co půl rok se mi dioptrie zhoršovaly. Prý je to normální, že dítě roste a oči se zhoršují. V dnešní době mám už přes 6 dioptrií, a jsem na tom dost špatně co se vidění týče. Každý půlrok měnit brýle? To mi s maminkou nepřišlo zrovna nejlevnější, ani normální. Jednou jsme zkusili jet do Mladé Boleslavi, ale tam mě dokonce pan primář "vyhodil" s tím, že jestli vidím, tak nemá cenu to řešit. Teprve před rokem jsem byla na konzultaci u mého nového soukromého lékaře, který při první návštěvě zjistil, že nemám žádnou tupozrakost, ale astigmatismus ("zvlnění" rohovky, díky tomu čočka má více ohnisek), a díky špatné léčbě mám tolik dioptrií. Od té chvíle si radši zaplatím cestu do Liberce, než být u této paní doktorky.

musím se tedy připojit k negativnějším...k p.doktorce jezdím s dcerou od jejích asi 4měsíců.dnes je dceři 20m. jezdíme cca každé 2 měsíce,jsme vždy objednané na čas,nikdy tak na řadu nejdeme,vždy čekáme cca hodinu,někdy i déle.mají tam barevné židličky,dcera s nimi šoupala atd,dítěti nedokážete v tomhle věku vysvětlit,že židlička není autíčko,atd...sestra vylezla nervozní a vynadala nám,že na židlích se sedí,to je jiná.ale zažila jsme i to,že přišla paní se zarudlým okem snad ani nemohla vidět a sestra nepříjemná,at si teda počká,ale hned že jí nevezme...jinak co se týče odborního výkonu p.doktorky nedokážu posoudit,malá tam nikdy nebrečela jen jednou a to jí násilím museli rozkapat oči,malá má vadu strabismu-šilhání,dost silného v obouch očích,dioptrie má na jedno oko 3 a na jedno půl...brýle nosit nechce,je to s malým dítkem těžké a lepení zvládáme,občas jsou dny kdy si to strhne a prostě to mít nechce...a taky nevím zda jít někam jinam ,ale kam,mám strach,aby neco nezanedbali,třeba už mohla mít po operaci,ale p.doktorka říkala,že i když bude po operaci a nebude nsoit brýle,šilhání jí stejně povolí a bude to nanovo...poradte mi prosím:-) budu moc ráda,jsme z Nového Boru..můj email: x.petty@seznam.cz

G

Dnes tj. 4.5.2012 poprosil po telefonu ošetřující alergolog mé ženy, zda by ji paní MUDr. Marešová nemohla výjimečně vyšetřit zrak s akutním problémem bez objednání, protože manželka byla 1/2 roku léčena za zánět ledvin a projevila se u ní velmi silná alergická reakce, "díky" které má dlouhodobé i akutní problémy se zrakem. Prý by to mohl být i šedý nebo zelený zákal jako nežádoucí účinek léků proti alergii. Manželka čekala 2 hodiny v ordinaci ve stavu, kdy se jí špatně dýchalo a teklo z očí, což alergici asi vědí, co je tím myšleno. Poprosila tedy setru, zda by ji nemohla "vzít". Reakce setry: "Myslíte si, že se tady z vás asi pos...me! ". Za ní vypochodovala lékařka s telefonním číslem v ruce na jiné pracoviště - do Děčína. Prý ať si to tady vysedí nebo zavolá jinam. Že má dnes pacienty až do 15,00 hod. Čekat případně 6 hodin? Takže raději jinam, než tohle chování.

Po přečtení hodnocení na MUDr.Marešovou jsem pro 3letou dceru hledala jiného lékaře v Liberci,Ústí, Boleslavi,Praze, ale nikde ji nechtěli vzít. Anonymní lékaře bez čekání jsem nezkoušela. Nakonec jsme k MUDr. Marešové šly s 3letou a 2letou holčičkou na vyšetření šilhání. Objednány jsme byly půl roku,to je pravda, ale v čekárně jsme nečekaly ani půl hod, sestra na holky byla milá, příjemná, starostlivá, paní doktorka stejně-milá, usměvavá, příjemná!!! Takže se mi spíš potvrzuje,že si tu na fóru postěžuje okamžitě každý,ale spousty spokojených pacientů se tu neozývají. Jo a při kontrole za 3měs to bylo znovu stejné-milé,příjemné,ochotné. Děkuji

hodnocení nejlepší souhlasí