MUDr. Pavlína Horecká

Zubař Více

Jindřichov 1 adresa

12 názor

Adresa

Praktický lékař stomatolog
č.d. 58, Jindřichov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřený profil

Konečně k zubaři chodím beze stresu- profesionální, šikovná, pohodová paní doktorka. Moc děkuji!!!!!

Přístup zubařky k pacientům je výborny, ale kvalita odvedené práce není až na takové úrovni, za kterou si člověk platí. Pokud plomby za 400 a více vypadávají po roce a v některých případech už po 2 měsících, tak je někde něco špatně. Ale musím se opakovat, přístup k pacientům je za 1*

U paní doktorky jsem byla poprvé asi před měsícem a velmi mile mě překvapil její přístup. Jsem taky jedna z těch, co má panickou hrůzu ze zubařů, ale u ní se žádný strach nedostavil. Sice mi nepřijde až tak 100% pečlivá jako má minulá zubařka, ale to vyvažuje její přístup i sestřin. Co se týká jejích cen, byla jsem naprosto šokovaná, že za ošetření zubního kamene a nový kartáček chtěla směšných 80Kč. Rozhodně doporučuji všem.


Paní doktorka začala ordinovat i na poliklinice v Krnově od nového Roku, jsem za to rád a velice doporučuji profesionální přístup a ochotu ošetřit i nového pacienta co se bojí.
Příjemná péče a doufám,že nám zde paní doktorka vydrží.Děkuji Blachota.


Spokojenost, profesionální přístup, ochota. Děkuji


Chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce za vstřícnost a trpělivost,s jakou nejen mně osobně,ale i spoustu mých známých ošetřuje.Sama mám panickou hrůzu z jakéhokoliv zásahu u stomatologa,ale v jejím případě jsem v klidu a vždy se na dalším lékařském postupu domluvím.Děkuji za její příkladnou péči a hlavně za pěkný přístup k takovým strašpytlům jako jsem já sama. D.Doležalová


velmi dobrá stomatoložka, ochotná, přívětivá, na vysoké odborné úrovni


Musím nesouhlasit se záporným hodnocením ba co více zaráží mě forma vyjádření - když už chci někoho veřejně "poplivat" tak aspoň slušnost velí popsat proč mi daný člověk nevyhovuje či z jakého profesního důvodu mám na něj takový názor a na závěr je přeci slušnost se i podepsat. Takto mi to zavání buď nějakou soukromou záležitostí což nesouvisí s profesí a výkonem nebo jde o úplné ignoranty a primitivy,kteří ať paní Doktorku už neotravují.
Já sama osobně jsem s ní velice spokojena a ráda bych jí touto cestou poděkovala za to,že i v těchto končinách je ochotna poskytnout nám z okolí péči na úrovni.
Co se týče toho,že v podstatě nic neplatíme až na nějaké drobnosti je v dnešní době úplný zázrak , co mám známé v Ostravě,Brně či Olomouci tak návštěva pod 1000,-Kč neexistuje, samozřejmě záleží i na technologii a materiálech, ale kdo z nás by jezdil za zubařem a ještě platil-- Bože lidi buďme rádi a nosme ji na rukou, vždyť kdo z nás je 100% ve své hygieně o zuby, stravovacích návycích a hlavně kdo z nás chodí opravdu zavčas a ne až 5 minut po 12 hodině kdy zub bolí jk blázen................
Hodně sil a slušných pacientů přeje Koblížková a děkuji.


H
Ověřený profil

Úžasný přístup, zájem na léčbě, specializace na paradontózu, u ní zapomenete, že sedíte u zubaře a co spraví, to drží. Jsme s manželem spokojeni oba. Je profesionál na svém místě, dodá i kartáčky na míru.


nejlepší zubařka, příjemná sestra


Došlo k chybě, zkuste to znovu