MUDr. Pavlína Gabrielová

Zubař Více

Šumvald 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
č.d. 271, Šumvald

Jen díky těmto dvoum úžasným ženám, doktorečka i sestřička, se už nebojím chodit k zubaři. Paní doktorka je doktorka snů, vždy vše vysvětlí, chová se lidsky až rodinně, péče je nadstandardní. Sestřička vždy s úsměvem na rtu umí povzbudit a také zpříjemní den. Sama jsem zdravotník, a ti jsou přeci nejhorší pacienti, ale zde cítím plno empatie a pochopení. Jsem s manželem moc šťastná, že chodíme sem.

Chcete-li chodit k zubařce i o dní z úsměvem na rtech, pak jste na správné adrese.
Je pečlivá, skromná, usměvavá, vstřícná, milá, prostě zlatíčko. Taktéž i sestřička. Sjíždí se sem pacienti ze širokého okolí. Přešel jsem k ní se svou rodinou a rozhodně nelituji. Je to zubařka, která vaše zuby ochrání nejen před kazem, ale i před jinými zisku chtivými kováři. Pokud jste ke svému chrupu jen trošku zodpovědní, budete se těšit navštívit její přívětivou ordinaci i její tvář. Honza

výborná zubařka, postupně od různých zubařů k této zubařce přešla celá naše rodina a celé rodině tak zachránila zuby, opravdu k nezaplacení.

za život jsem chodil asi ke třem zubařům a tahle je opravdu výborná. Já hodnotím jako nejlepší v okolí

Sice jsem ještě neměla žádný větší problém se zuby, přesto hodnotím paní doktorku jako nejlepší. Je pečlivá, při zákroku udržuje komunikaci s pacientem, všechno dobře vysvětlí. Nové plomby jsou bez problémů. Jenom pozor - chodit včas a používat zubní nit ;-)

Naprosto skvělá p.doktorka. Důkladně člověka vyšetří, vše vysvětlí. K dětem se chová naprosto úžasně. I sestřička je moc příjemná. Spokojenost největší :o))

nejlepši stomatog ktery je paní doktorka.mila a dusledna

Opravdu výborná paní doktorka, neměnila bych!!

Velmi příjemná, pečlivá a ochotná paní doktorka i sestra.

je dobrá protože je mladá