MUDr. Pavla Vojtíková

Pediatr Více

Ostrožská Nová Ves 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Dolní 720, Ostrožská Nová Ves

Paní doktorka je velmi vtřícná, příjemná a vždy nám ve všem vyhověla. Vřele doporučuji.

Paní doktorku znám již od svých dětských let,kdy jsem k ní chodívala sama jako dítě.Již tehdy jsem ji měla moc ráda.Uběhlo pár let a mám dvě děti,se kterými chodím k paní doktorce.Moje oba dva kluky si ihned získala a těší se k ní,strach z lékaře vůbec neznáme.Všem novým maminkám ji vřele doporučuji,vždy mi dobře poradila a má s námi trpělivost.Je to odborník na svém místě a i jako člověk je skvělá.Doporučuji všem rodičům,kteří hledají výbornou lékařku.

Paní doktorka je milá,vstřícná,sympatická....Znám ji skoro 17 let, od doby,co se narodila dcera. Snad nikdy neměla špatnou náladu, vždycky dokázala poradit,pomoct. Je to člověk na svém místě a i přesto,že má (nebo dřív měla) určitě hodně svých problémů, nikdy jsem nezažila,že by je přenesla na dítě nebo rodiče. A že jsem se k ní s dětmi nachodila! Připadalo mě,že tam máme přechodné bydliště :-). Pokud na ni někdo nadává,je to jeho názor a může přejít k jinému lékaři. Já na ni nedám dopustit a jsem ráda,že ji v Nové Vsi máme.

Bydlíme v Uh. Ostrohu a k paní doktorce chodíme již druhým rokem.Zpočátku narození dcery jsme chodili k dr Juřenčákovi,ale nelíbilo se nám jeho vyšetření provedené během 5 vteřin,kdy jsme se také málokdy dověděli něco více k léčbě onemocnění.Pan doktor je sice opravdu rychlí,ale mnohdy na úkor pacienta.Přístup paní doktorky je úplně jiný.Vždy nám dobře poradí,má mnoho zkušeností z praxe,které dokáže nám rodičům jednoduše vysvětlit,mám vždy dobrý dojem z jejího vyšetření mé dcery.Jsem velmi ráda,že jsme k ní přešli,cítím se jistější i při častějších onemocněních dcery.Máme ji s manželem velmi rádi,nikdy bychom již nechtěli chodit k jinému lékaři.Je to výborná doktorka,ale i příjemná a vstřícná žena.

K paní doktorce chodíme od narození syna.Vždy byla vstřícně naladěná a ochotná mi vše vysvětlit.Rádi k ní chodíme,když to potřebujeme.Je to hodná paní doktorka

Nedávno jsme se přestěhovali do Ostr.Nové Vsi.Mívám děti často nemocné,proto jsme paní doktorku navštívily velmi brzy.Děti si ji ihned oblíbily a i na mně zapůsobila velmi dobře jako člověk,ale i jako odborník ve svém oboru.Jsem ráda,že moje děti budou pod jejím dohledem.Opravdu všem maminkám,co hledají dobrého lékaře pro své děti ji velmi doporučuji

Jsem maminka,která jezdí za paní doktorkou z Uh. Hradiště.Znám ji ještě z období,kdy pracovala na dětském oddělení v Uh. Hradišti a pamatuji si ji velmi emotivně,protože nám přijímala staršího syna s akutní laryngitidou ve 2 hodiny ráno-a přesto,že to byla tak časná ranní hodina byla velmi příjemná a dokázala nám velmi klidně vše vysvětlit a hlavně mně jako mladou maminku uklidnit.Je zvláštní,že zde někdo píše,že většina lidí z Ostr.N.Vsi chodí k jinému lékaři-já znám zase minim. přes deset maminek z Uh. Hradiště a blízkého okolí,které velmi rádi za paní doktorkou jezdí do O.N.Vsi.Asi je velká pravda na úsloví,že člověk nedoceňuje kvalitu lidí,které má blízko sebe.Já bych paní doktorku za nikoho jiného nevymněnila,sedí mi a hlavně ji mají rádi oba moji synové,což je to nejdůležitější pro mne,protože získat si dětskou dušičku je velmi velká práce a chce to mít spousty zkušeností a hromadu tolerance,a to vše paní doktorka má.Jezdíme k ní velmi rádi.

Velice příjemná a ochotná dětská lékařka. Vše podrobně vysvětlí. Děti k ní chodí rády.

Opravdu je moc prima lékařka

doporučuji,je moc prima