Pavla Vojtíková, pediatr

MUDr. Pavla Vojtíková

Pediatr Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Dolní 720, Ostrožská Nová Ves
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi vtřícná, příjemná a vždy nám ve všem vyhověla. Vřele doporučuji.


M

Paní doktorku znám již od svých dětských let,kdy jsem k ní chodívala sama jako dítě.Již tehdy jsem ji měla moc ráda.Uběhlo pár let a mám dvě děti,se kterými chodím k paní doktorce.Moje oba dva kluky si ihned získala a těší se k ní,strach z lékaře vůbec neznáme.Všem novým maminkám ji vřele doporučuji,vždy mi dobře poradila a má s námi trpělivost.Je to odborník na svém místě a i jako člověk je skvělá.Doporučuji všem rodičům,kteří hledají výbornou lékařku.


D
Ověřeny pacient

Paní doktorka je milá,vstřícná,sympatická....Znám ji skoro 17 let, od doby,co se narodila dcera. Snad nikdy neměla špatnou náladu, vždycky dokázala poradit,pomoct. Je to člověk na svém místě a i přesto,že má (nebo dřív měla) určitě hodně svých problémů, nikdy jsem nezažila,že by je přenesla na dítě nebo rodiče. A že jsem se k ní s dětmi nachodila! Připadalo mě,že tam máme přechodné bydliště :-). Pokud na ni někdo nadává,je to jeho názor a může přejít k jinému lékaři. Já na ni nedám dopustit a jsem ráda,že ji v Nové Vsi máme.


Bydlíme v Uh. Ostrohu a k paní doktorce chodíme již druhým rokem.Zpočátku narození dcery jsme chodili k dr Juřenčákovi,ale nelíbilo se nám jeho vyšetření provedené během 5 vteřin,kdy jsme se také málokdy dověděli něco více k léčbě onemocnění.Pan doktor je sice opravdu rychlí,ale mnohdy na úkor pacienta.Přístup paní doktorky je úplně jiný.Vždy nám dobře poradí,má mnoho zkušeností z praxe,které dokáže nám rodičům jednoduše vysvětlit,mám vždy dobrý dojem z jejího vyšetření mé dcery.Jsem velmi ráda,že jsme k ní přešli,cítím se jistější i při častějších onemocněních dcery.Máme ji s manželem velmi rádi,nikdy bychom již nechtěli chodit k jinému lékaři.Je to výborná doktorka,ale i příjemná a vstřícná žena.


K paní doktorce chodíme od narození syna.Vždy byla vstřícně naladěná a ochotná mi vše vysvětlit.Rádi k ní chodíme,když to potřebujeme.Je to hodná paní doktorka


Nedávno jsme se přestěhovali do Ostr.Nové Vsi.Mívám děti často nemocné,proto jsme paní doktorku navštívily velmi brzy.Děti si ji ihned oblíbily a i na mně zapůsobila velmi dobře jako člověk,ale i jako odborník ve svém oboru.Jsem ráda,že moje děti budou pod jejím dohledem.Opravdu všem maminkám,co hledají dobrého lékaře pro své děti ji velmi doporučuji


Jsem maminka,která jezdí za paní doktorkou z Uh. Hradiště.Znám ji ještě z období,kdy pracovala na dětském oddělení v Uh. Hradišti a pamatuji si ji velmi emotivně,protože nám přijímala staršího syna s akutní laryngitidou ve 2 hodiny ráno-a přesto,že to byla tak časná ranní hodina byla velmi příjemná a dokázala nám velmi klidně vše vysvětlit a hlavně mně jako mladou maminku uklidnit.Je zvláštní,že zde někdo píše,že většina lidí z Ostr.N.Vsi chodí k jinému lékaři-já znám zase minim. přes deset maminek z Uh. Hradiště a blízkého okolí,které velmi rádi za paní doktorkou jezdí do O.N.Vsi.Asi je velká pravda na úsloví,že člověk nedoceňuje kvalitu lidí,které má blízko sebe.Já bych paní doktorku za nikoho jiného nevymněnila,sedí mi a hlavně ji mají rádi oba moji synové,což je to nejdůležitější pro mne,protože získat si dětskou dušičku je velmi velká práce a chce to mít spousty zkušeností a hromadu tolerance,a to vše paní doktorka má.Jezdíme k ní velmi rádi.


Velice příjemná a ochotná dětská lékařka. Vše podrobně vysvětlí. Děti k ní chodí rády.


Opravdu je moc prima lékařka


doporučuji,je moc prima


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti