Dentální centrum MUDr. Taha
Linhartova 243/25, Kosmonosy

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Tak si tak pročítám hodnocení pana doktora a rád přidám ještě to své :-):
známe ho již několik let - a jsme celá rodina jeho maximálně spokojení pacienti.Profesionální péče pana doktora a celého jeho týmu( protože i ten má obrovskou zásluhu na kvalitě a příjemném prostředí, které tato zubní klinika poskytuje), je skvělá a naprosto nejlepší V Ml. Boleslavi- srovnatelná se špičkovými službami některých vybraných stomatologických klinik v Paze a celé ČR.
Postupně si nás převzal( všechny členy naší rodiny) od ostatních zubních lékařů a vždy byl připraven řešit naše doslova bolístky i o víkendech a nebo v časných ranních hodinách!
Jeho paní- je úžasná, jemná a milá- oceňujeme hlavně při ošetření našich prcků!!!
Názory některých zde- nesou známky osobních antipatií- úplně vidím, ty naštvané důchodce, kterým jde jen o to NEJlevněji( chápu, maminka je také v důchodu), pak ty naštvané ženy pacientky( na které pan doktor asi zapůsobil i jinak:-)...
a nic z toho nebylo! a určitě platí staré známé rčení: Nikdy se nezavděčíš každému..pracuji také ve službách, tedy s lidmi a mohu jen potvrdit!
Kdyby tak krtici tušili...kolik studií zde i v zahraničí, má pan doktor
za sebou, kolik každodenní práce od rána do večera...není to k politování-svoji cestu si vybral sám, dělá práci, která ho baví a je tu pro nás!!! Bez pochyb.
Obdivuji ho, chválím a držím mu palce, jen tak dál!!!!!
Rodina Šindelkova Ml. Boleslav

Naprosto profesionální a citlivý přístup. Má k dispozici veškeré dostupné technologie. Dokázala mě motivovat a ukázala mi jak čistit zuby. Změnilo mi to kvalitativně život k lepšímu.
Kdo nezkusí, neuvěří.