Pavla Nykodýmová, plicní lékař Říčany

Pavla Nykodýmová

Plicní lékař Více

17 názorů

Uložit


Adresa

17.listopadu 230, Říčany
Mudr. Pavla Nykodýmová, s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
17 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
I
Ověřeny pacient

Skvělá plicní lékařka.Roky jsem s alergií a začínajícím astmatem chodila v Praze na alergologii. Pan doktor vždy jen napsal inhalační pomůcky. Pak mě obvodní lékař po mé prosbě poslal k paní doktorce, která mi nechala udělat všemožná vyšetření a krátkou dobu po zahájení léčby musím říct Paní doktorko, klobouk dolů.... Děkuji
Irena od Říčan


J
Ověřeny pacient

Pečlivá lékařka, byl jsem a jsem spokojen...
Ale i jí přece jen může něco uniknout:
Ani ne jako výtku ale spíš pro všeobecné poučení uvádím tuto zkušenost:
K mému občasnému bronchitickému pokašlávání se přidal v roce 2012 silný neutuchající spíše dráždivý kašel, trval asi 9 měsíců a různými vyšetřeními včetně CT a dvou testů na tuberu se pátralo, čím by to mohlo být...
Pak, zcela náhodou, jsem se zmínil internistce, že se mi daří dobře až na kašel. A ona zjistila, že mi před 9 měsíci zaměnila lék na hypertenzi za RAMIPRIL (ACE-inhibitor).

Hle, co se píše o Ramiprilu : "nežádoucí účinky: suchý dráždivý kašel, někdy je velmi obtěžující a vede k vysazení ACE-I (dán zpomaleným odbouráváním bradykininu a následnou kongescí plic)".

Vyměnili mi Ramipril zpět za Micardis a kašel ze dne na den ustal.
Od té doby jsem plicní oddělení nemusel navštívit (už asi 8 měsíců) - nemám problémy, na podzim možná budu víc pokašlávat a zase se přihlásím.

APELUJI TÍMTO NA VŠECHNY PLICNÍ LÉKAŘE, ABY SE PACIENTŮ S DRÁŽDIVÝM KAŠLEM VŽDY ZEPTALI, ZDA PACIENT NETRPI VYSOKÝM KREVNÍM TLAKEM A ZDA NEBERE LÉK ZE SKUPINY INHIIBITORŮ ACE (Ramipril, Perindopril, Spirapril, Enalapril, CAPTOPRIL atd.)

Opakuji, že to paní doktorce nevyčítám, možností a kombinací léků je mnoho a je asi těžké všechno uhlídat.

Jan od Říčan


M
Ověřeny pacient

Paní doktorku Nykodýmovou považuji za nejlepší lékařku, se kterou jsem se kdy setkal. Není to jen vynikajicí lékařka, ale i úžasný člověk. Neodmítla mě ani s probémy, které měla řešit praktická lékařka, ale neřešila je. Ošetřuje celou naší rodinu, nejvíce však mámu s téžkým astmatem.Za celou rodinu děkuji za Váš přístup. Miroslav Šmejkal ml.


M
Ověřeny pacient

Reakce na hodnocení z 21.3.2012 Honzy:
Tuto zprávu jsem zaznamenala až nyní, a proto na ní reaguji se zpožděním. Žádného pacienta "Honzu" jsem neošetřovala. Jedná se o anonym, který je veden snahou mě osobně poškodit. V mé praxi se žádný takový případ nevyskytl. Kromě toho i z odborného hlediska je prakticky vyloučeno, aby pacient s takovýmto plicním nádorem žil čtyři roky. Žádám důrazně o odstranění této zprávy, jinak budu nucena bránit se právní cestou.


M

Musím velmi poděkovat paní doktorce Nykodýmové a jejímu celému kolektivu,za veliký přínos v oboru plicních chorob
jak po stránce odbornosti, ale hlavně celému lidskému přístupu.Jako pacientka postižená též SARKOIDÓZOU sice vyčkávám 3hod.v čekárně, jako již zmiňovaní,jiní pacienti již delší čas, ale tento přístup a vše co k tomu následuje ráda
zvládnu.MOC A MOC DĚKUJI.


H
Ověřeny pacient

Velmi spatna zkusenost. Za ctyri roky lecby nebyla schopna rozpoznat nemalobunecny adenokarcinom v prave plici pacienta. Po celou dobu k priznakum pristupovala jako k astmatu, ktery vsak na jeji lecbu nereagoval! Pacientovy byla rakovina diagnostikovana ihned po prvni navsteve u jineho plicniho lekare. Bohuzel je jiz pozde.

Pavla Nykodýmová

Tuto zprávu jsem zaznamenala až nyní a proto na ni reaguji se zpožděním. Žádného pacienta „Honzu" jsem neošetřovala. Jedná se o anonym, který je veden snahou mě poškodit. V mé praxi se žádný takový případ nevyskytl. Kromě toho i z odborného hlediska je prakticky vyloučeno, aby pacient žil s takovýmto plicním nádorem déle jak čtyři roky. Žádám důrazně o odstranění této zprávy, jinak budu nucena se bránit právní cestou.


H

Velmi dobrý lékař. Děkuji


báječná svědomitá mám jen samá pozitiva Hejdová


Výborná lékařka, s lidskýn přístupem, velmi pečlivá.


Velmi dobrá lékařka, neodmítne žádného pacienta, ale čekací doba je i přes objednání otřesná. (V průměru tři hodiny.)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti