PL pro dospělé a revmatologie
Palackého 52, Hodonín

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Umístění: PL pro dospělé a revmatologie bolest

Více jak rok jsem chodila po všech možných vyšetřeních, na ortopedii mi pořád jen dávali infekce do kloubů s poznámkou,že je to od sedavého zaměstnání. Až jsem se dostala k panu doktoru Žákovi, který hned věděl od čeho jsou mé bolesti. Nasadil léčbu a do 14 dnů jsem měla po bolesti. Jsem u něj už 6 let a vděčím mu za to, že se zase bez bolesti vyspím. To, že je někdy ostřejší je fakt, ale jen když nedodržuji jeho doporučení a tudíž si to zasloužím. Pacient co si jen stěžuje, ale léčbu nedodržuje jen mrhá jeho časem, takže se nedivím, že mu vynadá. Co je ale nejlepší, je jeho naprostá upřímnost, což si na něm vážím nejvíc. Pokud chcete mazat med kolem pusy a ne znát pravdu, sem nechoďte.

Pan doktor je výjimečný a to pouze v kladném slova smyslu:)Především,jak zde napsal jeden pacient-kopíruji- je výjimečný v tom, že ho nejen zajímá pacientův problém, ale "jde za ním" . A to není vše-on Vám řekne pravdu,a to bez okolků a bez toho,aby se Vám za tu pravdu omlouval. Bohužel,v dnešní době jsme tak obklopeni falešností,že za upřímnost se urazíme. Myslím si,že ne že má našlápnuto být mistrem ve svém oboru,on už jím je a je dobře i to,že to ví. E.Koštálová

Velmi spokojen jsem s přístupem k pacientovi i odborností vyšetření. Ojednávací lhůta je solidní, cca 14 dní. Šimek Pavel

Náladový, protivný, shazuje pacienta, dělá o něm předčasné závěry i když nic o něm a jeho životě neví. Má ale výbornou sestru, příjemnou, ochotnou a žílu najde hned napoprve a bezbolestně.

Byla jsem velmi spokojena.Doporučení jsem dostala od kolegyně. Jsem z Břeclavi a zd emáme jen jednu lékařku, která má velmi dlouhou čekací dobu a po objednání musíte ještě čekat cca 2-3hod.
Zde jsem byla objednána a v objednaný čas jsem byla přijata do ordinace.
Bez problému MUDr. Žák přijímá nové pacienty.
Děkuji A.K.

K hodnocení nejlepší nemohu přistoupit s ohledem na to ostatní, co souvisí s chodem ambulance. Sám pan doktor je však výjimečný v tom, že ho nejen zajímá pacientův problém, ale "jde za ním" i pokud nespadá přímo do jeho kvalifikace a dokáže pak odeslat pacienta do správné odborné péče. Děkuji.

Pan doktor me dostal z nejhorsiho a narozdil od ostatnich lekaru si nemyslel, ze si to namlouvam jen proto, ze jsem na vazny problem proste jeste mlada. Jsem jeho pacientkou temer 5 let a nemenila bych ani za nic :)Sestricka je na jednicku, vzdycky najde zilu, kterou vlastne ani nemam ;)
PS: ty zidle v te cekarne jsou ale fakt studene ;)))

Pan doktor je náladový jako prase. Dneska jsem tam byla na kontorle a byl jen vulgární a pořád nadával. Dělá jako kdyby on byl nějakej pán bůh.....

Je náladový a k některým pacientům se vyjadřuje velmi vulgárně.Jestli se tak bude chovat dál,ztratí pacienty.Vybavení čekárny je velmi slabé,sedačky strašně studené,celkově zima.To není čekárna,ale studená chodba.

MUDr. Pavel Žák je mladý, odborně zdatný lékař s kladným přístupem k pacientům. Pokud někdo očekává zázraky, které se budou dít po návštěvě jeho ordinace, je na omylu.Má předpoklady stát se odborníkem v oboru. Slušelo by mu lepší vybavení ordinace.Jen tak dál.