Masarykova třída 11, Olomouc
Centrum MEDIOL s.r.o. - ordinace sexuologie

Zobrazit ostatní profily sexuologů v okolí

Umístění: Centrum MEDIOL s.r.o. - ordinace sexuologie Jiný

Pan doktor Turčan je jeden z nejúžasnějších lékařů jaké jsem kdy poznala, je nejen empatický, lidský, ale také velmi vtipný, dokáže navodit naprosto uvolněnou atmosféru.

Nikdy jsem se nedokázala nechat prohlídnout lékařem mužem, i vyšetření u žen mi dělalo neskutečný problém, ale pan doktor mě zbavil veškerého strachu. Je velmi citlivý, vše co dělá vysvětluje a vysvětluje tak že to pochopí i malé dítě, navíc vás do ničeho netlačí, s ním si připadáte jako člověk a ne jako pako.

První, čím mě dostal při první návštěvě bylo, že vyšel ze dveří, představil se a podal nám ruku. Poté nás usadil a nejdříve si se mnou a přítelem povídal, co nás vlastně trápí, z mých zkušeností jev zcela nevídaný...

Pan doktor je navíc neuvěřitelně pečlivý, udělá vám vyšetření, odběry o kterých se jinde ani nezmíní, necpe do vás zbytečnou chemii a co víc nenutí vás do umělýho jako všude jinde, snaží se jít v první radě přírodní, přirozenou cestou, za což má můj nesmírný obdiv. Ke všemu poslouchá co vás trápí a dá vám řešení.

Pan doktor je navíc úžasně trpělivý, vysvětluje tak dlouho, než to můj zabedněný mozek pochopí a nesrozumitelné pojmy pro nás slabší jedince převádí do češtiny :o)

Za svůj život jsem poznala spoustu lékařů, na převážnou většinu z nich nemám pozitivní názor, ale pan dr. Tučan od prvního okamžiku působí jako profesionál, špička ve svém oboru, který vám chce skutečně pomoct, plně mu důvěřuju (a to je zrovna v mém případě co říct), navíc dokázal nemožné - že se na každou další návštěvu k němu těším (místo toho, abych měla týden před návštěvou gynekoložky žaludeční neurózu a nervy v kýblu ze stresu a strachu).

Jsem nejvíc šťastná a vděčná, že mě životní cesta přivedla právě k panu doktorovi.

Děkuji, děkuji, děkuji a všem nejvíc doporučuji :o)

Názor přidán dne 11.09.19 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Dobrý den,pokud bych mohla dát desítku,tak dám desítku. Naprosto úžasný přístup pana doktora Turčana. Strávili jsme,tam v podstatě celé odpoledne,vyšetření,výsledky po dvou hodinách,konzultace a naprostá trpělivost. Klobouk dolů,kolik odbaví pacientů a párů za jednu směnu a přesto je tak lidský a příjemný. Byli jsme velmi překvapeni kolik lidí se tam otočí,proto počítejte s čekáním,ale nám to nevadilo,ten přístup to převážil. Navíc krásné prostředí. Takto podrobné vyšetření jsme ani nečekali. Za nás super. Hýžďalovi

Věřila jsem panu doktorovi moc, ale zklamal mě maximálně. Vůbec se pořádně nezabýval mými problémy, všechno je podle něj normální a akorát mě posílal na umělé oplodnění ke konci. Přešla jsem do Brna a byla v šoku, co všechno mě zjistili a ze můj zdravotní stav není dobrý!!

Pan doktor je profík. Troufám si tvrdit, že jeden z nejlepších v republice ve svém oboru. Navíc milý, empatický a jak psala paní níže - má o pacienta opravdový zájem.
Pro ty co chtějí otěhotnět - ze zkušenosti pár, který nemohl několik let snažení, otěhotněli po půl roce léčby panem doktorem Turčanem. :-)

Pana doktora mohu jedině doporučit- je neuvěřitelně hodný, empatický, citlivý, o pacienta má opravdový zájem. Kromě toho je opravdu odborník na svém místě. A jako bonus naprosto skvělá zdravotní sestřička :-)

Pan doktor Turčan nejlepší doktor milý, hodný , empatický , vstřícný konečne mne pochopil díky pane doktore René

K lékaři docházíme s partnerkou už několik let. Je velmi profesionální, diskrétní a milý. Perfektně nás provedl jak fází před otěhotněním, tak nyní probíhajícím těhotenstvím. Na pacientech nešetří, je pečlivý a neuvěřitelně hodný. Vřele doporučuji!

Jediný doktor, ke kterému mám naprostou důvěru. Vyšetřuje komplexně a zodpovědně. Má milý přístup a umí poradit. Skvělé jsou i ordinační hodiny 2x týdně až do večera.

MUDR.Turčan je nejlepši doktor a odbornik na lečbu neplodnosti. Diky MUDR Turcanovi podarilo se mi otechotnet prirozenou cestou a dnes máme dnes hezkého a zdravého syna:)!!!!