Pavel Turčan, sexuolog Olomouc

MUDr. Pavel Turčan

Sexuolog, Gynekolog Více

Na Šibeníku 26, Olomouc
Centrum MEDIOL s.r.o. - ordinace sexuologie

Zobrazit ostatní profily sexuologů v okolí

Umístění: Centrum MEDIOL s.r.o. - ordinace sexuologie Jiný

Skvělý lélař. Lidský přístup, velmi milý a příjemný k pacientům. Snaží se ce nejvíce pomoci. Hezké prostředí čekárny i ordinace. Není co vytknout, snad jen dlouhé objednací lhůty,.

Umístění: Centrum MEDIOL s.r.o. - ordinace sexuologie Jiný

Myslím, že je to skvělý doktor. Ale jsou asi přetíženi. Komunikace nebyla snadná. Vše se musí řešit přes e-maily. Nakonec jsme z tohoto důvodu změnili kliniku a už jen to, že Vám sestra zvedne telefon a mluví s Vámi mi přijde jako dost dobré...

F
Umístění: Centrum MEDIOL s.r.o. - ordinace sexuologie Jiný

Pan doktor Turčan je opravdový zázrak. Vždy mi pomohl ať šlo o cokoliv. Vždy mám dostatek času na řešení problémů a aktivní zájem. Pro pacienta udělá možné i nemocné kéž by bylo takových doktorů více..

Č
Umístění: Centrum MEDIOL s.r.o. - ordinace sexuologie Jiný

Vemte si pití,jídlo,sluchátka a mějte předpacený netflix v telefonu . Čekací doba cca. 2hodiny . Šílený!! Jestli můžu poradit tak se neobjednávejte před koncem ordinační doby . Jinak skončíte jako my a budete odcházet 21:45. Doktor možná dobrej ,ale to čekání .Každý pacient je u něho plus mínus 15minut a někteří se opakovaně do jeho ordinace vracejí po odběrech. Takže v jeho čekárně strávíte mládí

Umístění: Centrum MEDIOL s.r.o. - ordinace sexuologie Jiný

Pana doktora mohu doporučit ne na 100%, ale na 1000%.
Přišli jsme za ním s tím, že nemohu otěhotnět a za 3 měsíce jsem byla v jiném stavu, aneb nemožné na počkání, zázraky do 3 měsíců :-)
Je ochotný, přátelský, trpělivý ... prostě SUPER! Více takových lékařů, prosím :-)

Umístění: Centrum MEDIOL s.r.o. - ordinace sexuologie Jiný

Za mě nejlepší Pán doktor a také, sestřičky kteří nám pomohli k vytouženému miminku. Vyšetření a všechno kolem toho dopadlo na jedničku. Vstřícný přístup,vyšetření všechno na Nejvyšší úrovni. Děkujeme Vám pane doktore, také i Vám milé sestřičky. V brzké době Vás rádi navštívíme i s miminkem. Mockrát Vám děkujeme. Přejeme Vám pěkný den.

Umístění: jiné místo Jiný

Už jsem v důchodu a za svůj život jsem už poznala snad stovku lékařů...a doktor Turčan je z nich ten nejlepší, je to (snad pan doktor promine) prostě mé zlatíčko a já mu to také tak řekla.
A jak napsala níže Adrianna Nelly, je hodně empatický, citlivý, vtipný a dokáže navodit příjemnou atmosféru. A kromě toho je pečlivý a snaží se pomoci....což se třeba u mnoha jiných lékařů říci nedá...prostě profesionál na svém místě s lidským přístupem. Také sestřičky jsou skvělé a za sebe mohu říci, že se těším na každou návštěvu.
Děkuji pane doktore za Vaší péči, jsem ráda že jsem Vaše pacientka...jste skvělý!

Umístění: Centrum MEDIOL s.r.o. - ordinace sexuologie Jiný

Ráda bych panu doktorovi poděkovala za velmi přátelský, profesionální a otevřený přístup a pomoc. Z mé osobní zkušenosti mohu pana doktora s radostí doporučit všem, kdo řeší stejně jako já změnu pohlaví.

Umístění: Centrum MEDIOL s.r.o. - ordinace sexuologie Jiný

Nejúžasnější doktor kterého jsme s manželem poznali. Vždy nám pomohl ... prostě úžasnej ... všem doporučuji.

Umístění: Centrum MEDIOL s.r.o. - ordinace sexuologie Jiný

Pan doktor Turčan je jeden z nejúžasnějších lékařů jaké jsem kdy poznala, je nejen empatický, lidský, ale také velmi vtipný, dokáže navodit naprosto uvolněnou atmosféru.

Nikdy jsem se nedokázala nechat prohlídnout lékařem mužem, i vyšetření u žen mi dělalo neskutečný problém, ale pan doktor mě zbavil veškerého strachu. Je velmi citlivý, vše co dělá vysvětluje a vysvětluje tak že to pochopí i malé dítě, navíc vás do ničeho netlačí, s ním si připadáte jako člověk a ne jako pako.

První, čím mě dostal při první návštěvě bylo, že vyšel ze dveří, představil se a podal nám ruku. Poté nás usadil a nejdříve si se mnou a přítelem povídal, co nás vlastně trápí, z mých zkušeností jev zcela nevídaný...

Pan doktor je navíc neuvěřitelně pečlivý, udělá vám vyšetření, odběry o kterých se jinde ani nezmíní, necpe do vás zbytečnou chemii a co víc nenutí vás do umělýho jako všude jinde, snaží se jít v první radě přírodní, přirozenou cestou, za což má můj nesmírný obdiv. Ke všemu poslouchá co vás trápí a dá vám řešení.

Pan doktor je navíc úžasně trpělivý, vysvětluje tak dlouho, než to můj zabedněný mozek pochopí a nesrozumitelné pojmy pro nás slabší jedince převádí do češtiny :o)

Za svůj život jsem poznala spoustu lékařů, na převážnou většinu z nich nemám pozitivní názor, ale pan dr. Tučan od prvního okamžiku působí jako profesionál, špička ve svém oboru, který vám chce skutečně pomoct, plně mu důvěřuju (a to je zrovna v mém případě co říct), navíc dokázal nemožné - že se na každou další návštěvu k němu těším (místo toho, abych měla týden před návštěvou gynekoložky žaludeční neurózu a nervy v kýblu ze stresu a strachu).

Jsem nejvíc šťastná a vděčná, že mě životní cesta přivedla právě k panu doktorovi.

Děkuji, děkuji, děkuji a všem nejvíc doporučuji :o)