Pavel Turčan, sexuolog Olomouc

MUDr. Pavel Turčan

Sexuolog, Gynekolog Více

96 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na Šibeníku 26, Olomouc
Centrum MEDIOL s.r.o. - ordinace sexuologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily sexuologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
96 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Centrum MEDIOL s.r.o. - ordinace sexuologie Jiný

Pana doktora mohu doporučit ne na 100%, ale na 1000%.
Přišli jsme za ním s tím, že nemohu otěhotnět a za 3 měsíce jsem byla v jiném stavu, aneb nemožné na počkání, zázraky do 3 měsíců :-)
Je ochotný, přátelský, trpělivý ... prostě SUPER! Více takových lékařů, prosím :-)


N
Umístění: Centrum MEDIOL s.r.o. - ordinace sexuologie Jiný

Za mě nejlepší Pán doktor a také, sestřičky kteří nám pomohli k vytouženému miminku. Vyšetření a všechno kolem toho dopadlo na jedničku. Vstřícný přístup,vyšetření všechno na Nejvyšší úrovni. Děkujeme Vám pane doktore, také i Vám milé sestřičky. V brzké době Vás rádi navštívíme i s miminkem. Mockrát Vám děkujeme. Přejeme Vám pěkný den.


N
Umístění: jiné místo Jiný

Už jsem v důchodu a za svůj život jsem už poznala snad stovku lékařů...a doktor Turčan je z nich ten nejlepší, je to (snad pan doktor promine) prostě mé zlatíčko a já mu to také tak řekla.
A jak napsala níže Adrianna Nelly, je hodně empatický, citlivý, vtipný a dokáže navodit příjemnou atmosféru. A kromě toho je pečlivý a snaží se pomoci....což se třeba u mnoha jiných lékařů říci nedá...prostě profesionál na svém místě s lidským přístupem. Také sestřičky jsou skvělé a za sebe mohu říci, že se těším na každou návštěvu.
Děkuji pane doktore za Vaší péči, jsem ráda že jsem Vaše pacientka...jste skvělý!


J
Ověřeny pacient
Umístění: Centrum MEDIOL s.r.o. - ordinace sexuologie Jiný

Ráda bych panu doktorovi poděkovala za velmi přátelský, profesionální a otevřený přístup a pomoc. Z mé osobní zkušenosti mohu pana doktora s radostí doporučit všem, kdo řeší stejně jako já změnu pohlaví.


E
Umístění: Centrum MEDIOL s.r.o. - ordinace sexuologie Jiný

Nejúžasnější doktor kterého jsme s manželem poznali. Vždy nám pomohl ... prostě úžasnej ... všem doporučuji.


A
Ověřeny pacient
Umístění: Centrum MEDIOL s.r.o. - ordinace sexuologie Jiný

Pan doktor Turčan je jeden z nejúžasnějších lékařů jaké jsem kdy poznala, je nejen empatický, lidský, ale také velmi vtipný, dokáže navodit naprosto uvolněnou atmosféru.

Nikdy jsem se nedokázala nechat prohlídnout lékařem mužem, i vyšetření u žen mi dělalo neskutečný problém, ale pan doktor mě zbavil veškerého strachu. Je velmi citlivý, vše co dělá vysvětluje a vysvětluje tak že to pochopí i malé dítě, navíc vás do ničeho netlačí, s ním si připadáte jako člověk a ne jako pako.

První, čím mě dostal při první návštěvě bylo, že vyšel ze dveří, představil se a podal nám ruku. Poté nás usadil a nejdříve si se mnou a přítelem povídal, co nás vlastně trápí, z mých zkušeností jev zcela nevídaný...

Pan doktor je navíc neuvěřitelně pečlivý, udělá vám vyšetření, odběry o kterých se jinde ani nezmíní, necpe do vás zbytečnou chemii a co víc nenutí vás do umělýho jako všude jinde, snaží se jít v první radě přírodní, přirozenou cestou, za což má můj nesmírný obdiv. Ke všemu poslouchá co vás trápí a dá vám řešení.

Pan doktor je navíc úžasně trpělivý, vysvětluje tak dlouho, než to můj zabedněný mozek pochopí a nesrozumitelné pojmy pro nás slabší jedince převádí do češtiny :o)

Za svůj život jsem poznala spoustu lékařů, na převážnou většinu z nich nemám pozitivní názor, ale pan dr. Tučan od prvního okamžiku působí jako profesionál, špička ve svém oboru, který vám chce skutečně pomoct, plně mu důvěřuju (a to je zrovna v mém případě co říct), navíc dokázal nemožné - že se na každou další návštěvu k němu těším (místo toho, abych měla týden před návštěvou gynekoložky žaludeční neurózu a nervy v kýblu ze stresu a strachu).

Jsem nejvíc šťastná a vděčná, že mě životní cesta přivedla právě k panu doktorovi.

Děkuji, děkuji, děkuji a všem nejvíc doporučuji :o)


M

Názor přidán dne 11.09.19 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


M
Ověřeny pacient

Dobrý den,pokud bych mohla dát desítku,tak dám desítku. Naprosto úžasný přístup pana doktora Turčana. Strávili jsme,tam v podstatě celé odpoledne,vyšetření,výsledky po dvou hodinách,konzultace a naprostá trpělivost. Klobouk dolů,kolik odbaví pacientů a párů za jednu směnu a přesto je tak lidský a příjemný. Byli jsme velmi překvapeni kolik lidí se tam otočí,proto počítejte s čekáním,ale nám to nevadilo,ten přístup to převážil. Navíc krásné prostředí. Takto podrobné vyšetření jsme ani nečekali. Za nás super. Hýžďalovi


I
Ověřeny pacient

Věřila jsem panu doktorovi moc, ale zklamal mě maximálně. Vůbec se pořádně nezabýval mými problémy, všechno je podle něj normální a akorát mě posílal na umělé oplodnění ke konci. Přešla jsem do Brna a byla v šoku, co všechno mě zjistili a ze můj zdravotní stav není dobrý!!


V
Ověřeny pacient

Pan doktor je profík. Troufám si tvrdit, že jeden z nejlepších v republice ve svém oboru. Navíc milý, empatický a jak psala paní níže - má o pacienta opravdový zájem.
Pro ty co chtějí otěhotnět - ze zkušenosti pár, který nemohl několik let snažení, otěhotněli po půl roce léčby panem doktorem Turčanem. :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti