Pavel Turčan, sexuolog Olomouc

MUDr. Pavel Turčan

Sexuolog, Gynekolog Více

Na Šibeníku 26, Olomouc
Centrum MEDIOL s.r.o. - ordinace sexuologie

Zobrazit ostatní profily sexuologů v okolí

Umístění: Centrum MEDIOL s.r.o. - ordinace sexuologie Jiný

Za mě nejlepší Pán doktor a také, sestřičky kteří nám pomohli k vytouženému miminku. Vyšetření a všechno kolem toho dopadlo na jedničku. Vstřícný přístup,vyšetření všechno na Nejvyšší úrovni. Děkujeme Vám pane doktore, také i Vám milé sestřičky. V brzké době Vás rádi navštívíme i s miminkem. Mockrát Vám děkujeme. Přejeme Vám pěkný den.

Umístění: jiné místo Jiný

Už jsem v důchodu a za svůj život jsem už poznala snad stovku lékařů...a doktor Turčan je z nich ten nejlepší, je to (snad pan doktor promine) prostě mé zlatíčko a já mu to také tak řekla.
A jak napsala níže Adrianna Nelly, je hodně empatický, citlivý, vtipný a dokáže navodit příjemnou atmosféru. A kromě toho je pečlivý a snaží se pomoci....což se třeba u mnoha jiných lékařů říci nedá...prostě profesionál na svém místě s lidským přístupem. Také sestřičky jsou skvělé a za sebe mohu říci, že se těším na každou návštěvu.
Děkuji pane doktore za Vaší péči, jsem ráda že jsem Vaše pacientka...jste skvělý!

Umístění: Centrum MEDIOL s.r.o. - ordinace sexuologie Jiný

Ráda bych panu doktorovi poděkovala za velmi přátelský, profesionální a otevřený přístup a pomoc. Z mé osobní zkušenosti mohu pana doktora s radostí doporučit všem, kdo řeší stejně jako já změnu pohlaví.

Umístění: Centrum MEDIOL s.r.o. - ordinace sexuologie Jiný

Nejúžasnější doktor kterého jsme s manželem poznali. Vždy nám pomohl ... prostě úžasnej ... všem doporučuji.

Umístění: Centrum MEDIOL s.r.o. - ordinace sexuologie Jiný

Pan doktor Turčan je jeden z nejúžasnějších lékařů jaké jsem kdy poznala, je nejen empatický, lidský, ale také velmi vtipný, dokáže navodit naprosto uvolněnou atmosféru.

Nikdy jsem se nedokázala nechat prohlídnout lékařem mužem, i vyšetření u žen mi dělalo neskutečný problém, ale pan doktor mě zbavil veškerého strachu. Je velmi citlivý, vše co dělá vysvětluje a vysvětluje tak že to pochopí i malé dítě, navíc vás do ničeho netlačí, s ním si připadáte jako člověk a ne jako pako.

První, čím mě dostal při první návštěvě bylo, že vyšel ze dveří, představil se a podal nám ruku. Poté nás usadil a nejdříve si se mnou a přítelem povídal, co nás vlastně trápí, z mých zkušeností jev zcela nevídaný...

Pan doktor je navíc neuvěřitelně pečlivý, udělá vám vyšetření, odběry o kterých se jinde ani nezmíní, necpe do vás zbytečnou chemii a co víc nenutí vás do umělýho jako všude jinde, snaží se jít v první radě přírodní, přirozenou cestou, za což má můj nesmírný obdiv. Ke všemu poslouchá co vás trápí a dá vám řešení.

Pan doktor je navíc úžasně trpělivý, vysvětluje tak dlouho, než to můj zabedněný mozek pochopí a nesrozumitelné pojmy pro nás slabší jedince převádí do češtiny :o)

Za svůj život jsem poznala spoustu lékařů, na převážnou většinu z nich nemám pozitivní názor, ale pan dr. Tučan od prvního okamžiku působí jako profesionál, špička ve svém oboru, který vám chce skutečně pomoct, plně mu důvěřuju (a to je zrovna v mém případě co říct), navíc dokázal nemožné - že se na každou další návštěvu k němu těším (místo toho, abych měla týden před návštěvou gynekoložky žaludeční neurózu a nervy v kýblu ze stresu a strachu).

Jsem nejvíc šťastná a vděčná, že mě životní cesta přivedla právě k panu doktorovi.

Děkuji, děkuji, děkuji a všem nejvíc doporučuji :o)

Názor přidán dne 11.09.19 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Dobrý den,pokud bych mohla dát desítku,tak dám desítku. Naprosto úžasný přístup pana doktora Turčana. Strávili jsme,tam v podstatě celé odpoledne,vyšetření,výsledky po dvou hodinách,konzultace a naprostá trpělivost. Klobouk dolů,kolik odbaví pacientů a párů za jednu směnu a přesto je tak lidský a příjemný. Byli jsme velmi překvapeni kolik lidí se tam otočí,proto počítejte s čekáním,ale nám to nevadilo,ten přístup to převážil. Navíc krásné prostředí. Takto podrobné vyšetření jsme ani nečekali. Za nás super. Hýžďalovi

Věřila jsem panu doktorovi moc, ale zklamal mě maximálně. Vůbec se pořádně nezabýval mými problémy, všechno je podle něj normální a akorát mě posílal na umělé oplodnění ke konci. Přešla jsem do Brna a byla v šoku, co všechno mě zjistili a ze můj zdravotní stav není dobrý!!

Pan doktor je profík. Troufám si tvrdit, že jeden z nejlepších v republice ve svém oboru. Navíc milý, empatický a jak psala paní níže - má o pacienta opravdový zájem.
Pro ty co chtějí otěhotnět - ze zkušenosti pár, který nemohl několik let snažení, otěhotněli po půl roce léčby panem doktorem Turčanem. :-)

Pana doktora mohu jedině doporučit- je neuvěřitelně hodný, empatický, citlivý, o pacienta má opravdový zájem. Kromě toho je opravdu odborník na svém místě. A jako bonus naprosto skvělá zdravotní sestřička :-)