Odborný lékař alergologie a imunologie
Školní 474, Jablunkov

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Píchal mi injekce, které má současná lékařka označila za vymyšlené (nezná vakcínu). Do teď mám ruce plné hrček od častých aplikací (které ve finále byly naprosto zbytečné). Na názor jestli chci injekce dostávat se pan doktor ani nezeptal. Spirometrii jsem foukala jednou za rok..jestli vůbec. Teď chodím k jiné paní doktorce a můj stav se stavem u pana doktora se nedá srovnat..a to si foukám jen jeden druh foukátka a mám jedny tabletky

Trpím alergií na jarní pyly a v letošním roce mám s alergií velké trápení. Potřeboval jsem nutně lékařskou pomoc a na základě dobrých referencí a zkušeností z minulosti, jsem se objednal u pana Švarce. Ikdyž jsem byl objednaný a přišel jsem včas, pan Švarc mě chtěl znovu objednat na vstupní vyšetření, čemuž rozumím, ale až za několik týdnů. To už mi ale projevy alergie odeznívají. Jako důvod proč v tak pozdním termínu, uvedl moji pojišťovnu (Česká průmyslová zdravotní pojišťovna) a nějaké neshody, které s ní má. Myslím, že zmiňoval splatnost. Pan Švarc mi tedy doporučil, ať si najdu jiného alergologa. Asi myslel alergologa, kterému jde o pacienta a ne jen o peníze. Takže pana Švarce, "lékaře", rozhodně nedoporučuji. Bohužel.

Navštěvuji pana doktora už několik let. Doporučil mi ho jeden můj známý, doktor který pana kolegu chválil. Jsem rád, že jsem tehdy svou volbu směroval na pana Švarce. Je to opravdový odborník, jehož znalosti svého "řemesla" nelze vyjádřit slovy. Všem nerozhodným doporučuji.

Jen pro zajímavost a zamyšlení. Autor, který je zde označen pod značkou IP: DC.BCK.DG.DGE, zde uvádí, že k Mudr. Švarcovi chodil cca 10 let a po té je již 16 let u jiného lékaře. Pokud počítám dobře, tak je to celkem 26 let. Zřejmě uvedenému autorovi nevadí, že lékař Mudr. Švarc Pavel podniká a vede svou ordinaci v Jablunkově pouze od roku 1992. V předchozích letech vůbec nepracoval v České republice, ale působil jako řadový lékař v nemocnici na Slovensku. Tyto informace jsou snadno ověřitelné a dohledatelné na rozdíl od neopodstatněného útoku a pomluvy výše uváděného autora. Předpokládám tedy, že ze strany uvedeného autora došlo pouze k záměně lékařů nebo jmen, protože jinak je to datově totální snůška nesmyslů.
Za sebe mohu říci úplný opak, protože naopak doktor Švarc je lékař, který se řídí pravidlem „čím méně léků, tím lépe“. Léčím se u něho spoustu let (od roku 1992 – ne jako někdo mnohem dříve) a za celou dobu nebylo nutné kortikoidy použít a to i přesto, že jsem v době před doktorem Švarcem trpěla těžkou formou alergického astmatu. V průběhu léčení u doktora Švarce nemám jediný záchvat a ani výraznější projevy alergie.
Myslím si ale, že žádný soudný člověk nemůže uvěřit jedné snůšce pomluv oproti tomu co si sám může ověřit v praxi.

je prostě super :) :) :)

V minulosti jsem měla zkušenost se třemi alergology, kteří mi nedokázali pomoc. Po konzultaci s Dr.Švarcem a dlohodobé léčbě, která se již po prvním roce ukázala jako správná nemám vůbec žádné problémy a to ani v době největšího množství alergenů.

Opravdový odborník, který rozumí své práci.Mohu doporučit.

po předchozích nedobrých zkušenostech s jinými alergology jsem přešel k MUDr. Švarcovi a vše se k lepšímu obrátilo

Léčím se u něj dlouhá léta a mohu jej všem doporučit. Vyléčil mi alergické astma, které v minulosti bylo ve fázi neustálých astmatických záchvatů. Od roku 1993 se léčím u Mudr.Švarce a jsem úplně bez problémů. Nemám žádné záchvaty ani větší alergické projevy.

Lékař, který rozumí své práci a je skutečný odborník s letitou praxí