Pavel Škoda, praktický lékař

MUDr. Pavel Škoda

Uložit

Praktický lékař Více

58 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

č.d. 102, Býšť
Sam. ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

Dobrý den,
pan doktor Škoda je opravdu na svém místě. Nevím, který praktický doktor umí narovnat záda (krční) přímo v ordinaci a pomoci tak od bolesti. Nešetří na odborných vyšetření, nic nepodceňuje. Nelze se divit, že již několik let nepřijímá nové pacienty - protože má plno a naklonovat ho nelze :)

Ověřeny pacient

Pan doktor na svém místě, vstřícný, s příjemným vystupováním, ochotný, nebrání se diskuzi, empatický, odborný.....prostě Pan doktor, za kterým se nemusím bát přijít s problémem - velké díky ....

L
Ověřeny pacient

Odborník, vsrřícný, chytrý, když někde řeknu, že jsem pacient dr.Škody, např.v nemocnici, nebo v RZP, všude řekli-to je PAN doktor!

W
Ověřeny pacient

Je to lékař na svém místě,nikdy jsem se nesetkala s tam pozitivně naladěným lékařem.Jsem maximálně spokojená a vřele doporučuji.

Ověřeny pacient

Doktor na svem miste...osobni pozitivni pristup...ochota...nikdy bych nemenil...jen tak dal...dekujeme ze ho mame...

J
Ověřeny pacient

Vlastně píšu v reakci na ten negativní názor:
No, naše rodina k němu postupně přešla celá. Jsme rádi že ho máme, je to typ člověka který se vám bude vždy snažit pomoci jak jen je v jeho silách. Je jisté že doktor Škoda, ani nikdo jiný na celém světě není dokonalý, nejsme stroje. Jsem si však naprosto jistý, že tento pan doktor pro své pacienty dělá naprosté maximum. Z praktických lékařů, které jsem měl možnost poznat, rozhodně nejvíc doporučuji právě tohoto. Pro lidský přístup, spoustu vědomostí a ochotu postarat se o nás. Jsem přesvědčený o tom, že si tento člověk zaslouží velké díky a velkou pochvalu.

P
Ověřeny pacient

Mně nepoznal slepák a poslal mě s léky a zánětem žaludku domů...takže nemůžu hodnotit jinak....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřeny pacient

Je prostě výbornej!

M
Ověřeny pacient

Pan doktor je na svém místě. Je vstřícný a má příjemné vystupování. Nebrání se diskuzi. Medicinsky nikdy nebral moje obtíže na lehkou váhu a řádně je vyšetřil, i když šlo nakonec o prkotiny.

V
Ověřeny pacient

Někdo se tu nemohl dopátrat jak doktor Škoda ordinuje, takže tady to je http://byst.cz/view.php?cisloclanku=2005071910 Jinak za sebe mohu říct, že Já i moje žena ho máme velmi rádi a dokonce i náš kamarád z Austrálie Robbie o něm řekl, když mu onehdy pomohl se zápalem plic na jeho návštěvě u nás, že je to nejlepší doktor se kterým se kdy setkal. A to ani nedělal potíže s tím, že ošetřoval zahraničního pacienta. Za sebe jen chci říct, že doktor Škoda je opravdový doktor a ne lékař! Neboť ošklivé slovo lékař pochází od slova léky, aneb jak říká herec Jaroslav Dušek a pan doktor Hnízdil, lékař je ten, co předepisuje léky, ale doktor je ten a vždycky byl, který pomáhá lidem tím, že se je snaží uzdravit! A to pan doktor Pavel Škoda rozhodně je, a otevřený i k alternativní medicíně, což je velká vzácnost.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti