MUDr. Pavel Škoda

Uložit

Praktický lékař Více

59 názor

Uložit


Adresa

Sam. ordinace PL pro dospělé
č.d. 102, Býšť

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

59 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

Laskavý, vstřícný, alternativní, ochotný pomáhat.... Každý občas nemáme svůj den ale to je v pořádku. Při takovém objemu pacientů a ordinací se není čemu divit. Já bych rozhodně neměnila ale každopádně bych nerada zapomněla na SESTŘIČKU .... profík každým coulem. Každého má v malíku a vždy pomůže když je to v jejich silách což je téměř vždy. Jen ta telefonní komunikace by se mohla zlepšit Děkujeme za skvělou práci vám oběma

R
Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

Dobrý den,
pan doktor Škoda je opravdu na svém místě. Nevím, který praktický doktor umí narovnat záda (krční) přímo v ordinaci a pomoci tak od bolesti. Nešetří na odborných vyšetření, nic nepodceňuje. Nelze se divit, že již několik let nepřijímá nové pacienty - protože má plno a naklonovat ho nelze :)

Ověřený profil

Pan doktor na svém místě, vstřícný, s příjemným vystupováním, ochotný, nebrání se diskuzi, empatický, odborný.....prostě Pan doktor, za kterým se nemusím bát přijít s problémem - velké díky ....


L
Ověřený profil

Odborník, vsrřícný, chytrý, když někde řeknu, že jsem pacient dr.Škody, např.v nemocnici, nebo v RZP, všude řekli-to je PAN doktor!


W
Ověřený profil

Je to lékař na svém místě,nikdy jsem se nesetkala s tam pozitivně naladěným lékařem.Jsem maximálně spokojená a vřele doporučuji.


Ověřený profil

Doktor na svem miste...osobni pozitivni pristup...ochota...nikdy bych nemenil...jen tak dal...dekujeme ze ho mame...


J
Ověřený profil

Vlastně píšu v reakci na ten negativní názor:
No, naše rodina k němu postupně přešla celá. Jsme rádi že ho máme, je to typ člověka který se vám bude vždy snažit pomoci jak jen je v jeho silách. Je jisté že doktor Škoda, ani nikdo jiný na celém světě není dokonalý, nejsme stroje. Jsem si však naprosto jistý, že tento pan doktor pro své pacienty dělá naprosté maximum. Z praktických lékařů, které jsem měl možnost poznat, rozhodně nejvíc doporučuji právě tohoto. Pro lidský přístup, spoustu vědomostí a ochotu postarat se o nás. Jsem přesvědčený o tom, že si tento člověk zaslouží velké díky a velkou pochvalu.


P
Ověřený profil

Mně nepoznal slepák a poslal mě s léky a zánětem žaludku domů...takže nemůžu hodnotit jinak....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřený profil

Je prostě výbornej!


M
Ověřený profil

Pan doktor je na svém místě. Je vstřícný a má příjemné vystupování. Nebrání se diskuzi. Medicinsky nikdy nebral moje obtíže na lehkou váhu a řádně je vyšetřil, i když šlo nakonec o prkotiny.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti