MUDr. Pavel Matula

Praktický lékař Více

Mutěnice 1 adresa

9 názor

Adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 1121, Mutěnice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Super doktor, nemám s ním jediný problém. Momentálně jsem po nemoci, léky, které mi předepsal zabraly takřka okamžitě, takže je vidět, že rozumí tomu, co dělá! Navíc je milý. I když...jediné, co mi vadí, že když vás něco bolí, tak na bolestivé místo minimálně dvakrát zatlačí a pokaždé se ptá, jestli to bolí, přestože už máte slzy na krajíčku.

Nevím... nikdy jsem k němu nechodila. Děti mě donutily jít vypsat paragraf. Je mimo. Ale pozor, je mimo asi tak jako každý genius. Mluvíš na něj a on ti odpovídá o pět vteřin dříve než čekáš. Mluví málo a přesně... Můj dojem je, že simulanta pozná i v čekárně, aniž by sáhl na kliku ordinace... akutní věci řeší hned s odborníkem, hodnotím 1

jsem spokojena


je špatný doktor nebo ne špatný nejhorší doktor kterého znám

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

Pan doktor je dobrý odborník.Je ochotný a slušný. Vřele ho doporučuji.


Možná že tak jako každý máme svoje mouchy, ale celkově si mysím, že pan doktor je docela schopný, ale na druhou stranu se nijak nemazlí se simulanty a starýma bábama, které si spíše chodí k lékaři vylévat svoje nervy a přitm jsou úměrně svému věku zdravé, v takovém případě asi nemůžou čekat, nějaké světoborné vyšetření a on je natolik dobrý doktro, že dokáže poznat, co je prostě jen nějaké dogma a co je opravdu nastupující nemoc.


M

Pan doktor je pragmatik, léčí věcně a nepodporuje simulanty, to může být možná někomu trnem v oku. Pokud jde však o oprávněnou návštěvu, nikdy se nam nestalo, že by něco podcenil, spíše naopak, je velmi důsledný. Chodíme k němu celá rodina a nemáme potřebu cokoliv měnit, vždy jsme byli velmi spokojeni.


K

Mudr. Matula byl vzdycky velmi ochotny vyjit vstric,nikdy jsem ani nemela problem s jeho zpusobem leceni. Ono taky zalezi na tom, s cim k nemu jdete. Pokud nekdo vstane rano po opici a jde si s kocovinou pro neschopenku,co muze cekat. Nejakou vysoce odbornou diagnozu? Nemyslim si,ze by nekdy nekoho poskodil svym lecenim. kazdy by mel zacit hlavne u sebe,jestli lecbu,nebo postup,kterou mu doporucil,spravne dodrzoval. Je zde uz dostatecne dlouho a nevsimla jsem si,ze by se mnozstvi jeho pacientu nejak snizilo,spise naopak.


S

dokud není člověk vážně nemocný, tak fajn

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu