MUDr. Pavel Matula

Praktický lékař Více

Mutěnice 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 1121, Mutěnice

Super doktor, nemám s ním jediný problém. Momentálně jsem po nemoci, léky, které mi předepsal zabraly takřka okamžitě, takže je vidět, že rozumí tomu, co dělá! Navíc je milý. I když...jediné, co mi vadí, že když vás něco bolí, tak na bolestivé místo minimálně dvakrát zatlačí a pokaždé se ptá, jestli to bolí, přestože už máte slzy na krajíčku.

Nevím... nikdy jsem k němu nechodila. Děti mě donutily jít vypsat paragraf. Je mimo. Ale pozor, je mimo asi tak jako každý genius. Mluvíš na něj a on ti odpovídá o pět vteřin dříve než čekáš. Mluví málo a přesně... Můj dojem je, že simulanta pozná i v čekárně, aniž by sáhl na kliku ordinace... akutní věci řeší hned s odborníkem, hodnotím 1

jsem spokojena

je špatný doktor nebo ne špatný nejhorší doktor kterého znám

Pan doktor je dobrý odborník.Je ochotný a slušný. Vřele ho doporučuji.

Možná že tak jako každý máme svoje mouchy, ale celkově si mysím, že pan doktor je docela schopný, ale na druhou stranu se nijak nemazlí se simulanty a starýma bábama, které si spíše chodí k lékaři vylévat svoje nervy a přitm jsou úměrně svému věku zdravé, v takovém případě asi nemůžou čekat, nějaké světoborné vyšetření a on je natolik dobrý doktro, že dokáže poznat, co je prostě jen nějaké dogma a co je opravdu nastupující nemoc.

Pan doktor je pragmatik, léčí věcně a nepodporuje simulanty, to může být možná někomu trnem v oku. Pokud jde však o oprávněnou návštěvu, nikdy se nam nestalo, že by něco podcenil, spíše naopak, je velmi důsledný. Chodíme k němu celá rodina a nemáme potřebu cokoliv měnit, vždy jsme byli velmi spokojeni.

Mudr. Matula byl vzdycky velmi ochotny vyjit vstric,nikdy jsem ani nemela problem s jeho zpusobem leceni. Ono taky zalezi na tom, s cim k nemu jdete. Pokud nekdo vstane rano po opici a jde si s kocovinou pro neschopenku,co muze cekat. Nejakou vysoce odbornou diagnozu? Nemyslim si,ze by nekdy nekoho poskodil svym lecenim. kazdy by mel zacit hlavne u sebe,jestli lecbu,nebo postup,kterou mu doporucil,spravne dodrzoval. Je zde uz dostatecne dlouho a nevsimla jsem si,ze by se mnozstvi jeho pacientu nejak snizilo,spise naopak.

dokud není člověk vážně nemocný, tak fajn