J. E. Purkyně 270, Most
Nemocnice Most

Zobrazit ostatní endokrinologů v okolí

1.5

Souhlasím s paní Helenou, mám s pane primářem Matějovským stejné zkušenosti, rád se poslouchá a nepustí Vás ke slovu, dostat se do rukou takového lékaře je spíš za trest. ivana

arogantní, povýšený rádoby lékař, pacient nestojí primáři matějovskému za jediný pohled, za slušnou odpověď na dotaz. díky takovým lidem má mostecká nemocnice tak hroznou pověst.
helena.

Jsem s panem doktorem velice spokojená,všechno mi trpělivě vysvětluje i úsměv přidá. Po prasáckém chování doktorky Rychlé je pan doktor Matějovský můj anděl strážný.

lékař, jestli tey je Pan Lékař, opravdu se shoduji s jeho hodnocením, neléčí, komentuje, ale jen pro sebe, nepustí Vás ke slovu, arogantní, a nevysvětlí pacientovi ,o co vlastně jde. Nemá prostě čas, se s Vámi vybavovat. léčení probíhá bez informací, které si pacient žádá, hrůza a děs. Hledám jiného lékaře.

Jsem prvním rokem pacientkou tohoto lékaře a je to hrozné!hledám si jiného lékaře, tento je arogantní, nepustí vás ani ke slovu takže možnost zeptat se co vám vlastně je ,,odborníka'' je téměř nemožné!Dokonce my zatajil,že jsem prošla záhnětem šž,mimo krev.odběrů mě neodeslal na žádné vyš.i přestože mám bolesti krku v oblasti šž, do nálezu nenapsal ani naměřené hodnoty pro jiného lékaře v mém případě kožního kam chodím kvůli padání vlasů.HROZNÉ!!!