REHAB CENTRUM
Fibichova 37, Jihlava

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: REHAB CENTRUM Jiný

Sem už bych nešla, kdyby to byl poslední fyzioterapeut v republice. Přišla jsem na podzim s bolestí bederní páteře. Po několikahodinovém čekání v čekárně na mě přišla řada - ne všichni mají to štěstí/smůlu. Bylo mi naordinováno 10x UZ, elektrika, teplé bahno (které v průběhu léčby stav zhoršovalo, o čemž jsem informovala) a od 6. návštěvy navíc měkké techniky a cvičení. Bylo mi řečeno, že jsem ve stavu, kdy dřív ani cvičit nemůžu. Nicméně cvičení bylo problém i od 6. návštěvy, o čemž jsem zase informovala - odpověď, tak to nedělejte. Podotýkám, že má vyhřezlé 2 ploténky, ale cvičila jsem podle instruktáže a papíru jako všichni ostatní s bolestí bederní páteře. Vzhledem k tomu, že léčba nezabrala, navštívila jsem ordinaci na jaře znova. Opět několikahodinové čekání, baňky, jehličky a když to nepomůže, přijďte si počkat zas. Nepomohlo, tak jsem přišla do třetice - někoho už možná napadne proč, že už jsem měla jít dávno někam jinam. Měla a lituju, že jsem to neudělala. Tentokráte mi byly naordinovány 5x reflexní masáže, cvičení Dr. Smíška a 10x placený laser. Po 10 návštěvy na kontrole, kdy se zdálo, že jsme konečně našli něco, co by mohlo zabírat, jsme se dostali na to, že jsem HLA-B27 pozitivní a byl konec. Přestože není revmatolog a tudíž nemá potřebnou kvalifikaci a tudíž ani právo učinit závěr, mi řekl, že podle něj mám Bechtěreva. Celkem jedno bylo, že zatím ani CT ani MR nemocnění nepotvrdily a klasické příznaky (ranní ztuhlost, která odezní po rozcvičení, bolesti v noci, ... ) jsem neměla, tak si na tom trval, řekl, že i končí léčbu a mám si hledat revmatologa, což bude problém, protože na Vysočině ho neseženu - tak v tom se nemýlil, nejsem okres Pelhřimov, kde nemocnice bere jen lidi z Pelhřimovska, HB revmatologa nemá vůbec a "krajská" nemocnice nebere taktéž. Další pokus revmatolog v JI mi sdělili, že už dlouho nové pacienty neregistrují, že mám zkusit Chrudim a položili mi telefon! To jenom odbočka k úrovní lékařské péče v kraji Vysočina. Takže po tom, co jsme se s Málkem rozloučili, jsem za cca 3 týdny psychicky zkolabovala a 2 dny na to se začaly objevovat dosud nepoznané zdravotní problémy - probouzení v noci se silným pocitem, jako že vám hoří pátek a okolí, šlo to do ramen, nejdříve k ránu, později cca 2 hodiny po ulehnutí. Následovalo mravenčení, chromnutí ruky, po té, co jsem vstala, se mi to vylilo do obličeje a měla jsem pocit ochrnutí levé půlky tváře. To mi samozřejmě psychicky nepřidalo a tak jsem po druhém kolapsu (během 5 dní - po víkendu) vyrazila k praktické lékařce. Skončila jsem v pracovní neschopnosti, s léky na hlavu a v případě potřeby bolest. Lékařka chtěla počkat na výsledky scinfigrafie, kterou jsem podstoupila 24.6. a měli být 5.8. Ne že by tak dlouho trvalo to popsat. Nakonec jsem výsledky urychlila a vše v normě. Bez nálezu. Mezitím jsem nemohla vylézt na sluníčko, protože mě okamžitě začala pálit kůže a stav se nelepši. Po 3 nedělích se opět v noci mravenčení, brnění a pálení přetavilo v bolesti kloubů - jako když vám řežou zápěstí a vrtají kotníky. Opět čekáme, tentokráte na MR hlavy a krku a především na výsledek revmatologického vyšetření v Praze, které má proběhnout 26/10 cca 4 měsíce po objednání (paní v kartotéce byla hodná a našla volné místo dříve, jinak bych šla v únoru). Mezitím už mám problémy s chodidly, achilovkami, různě se tak stěhuje to zápěstí, permanentně mě bolí rameno. Zatímco v červnu jsem běžně ujela 25 km na kole, dneska už na něj nesednu, koncem května jsem na 5 denní dovolené ušla za 4 dny 85 km bez větších problémů - dneska se psem 30 minut a kdybych chtěla déle, tak si k tomu musím vzít prášek, v červnu jsem spala normálně, dneska jsem 3x za noc vzhůru a kvalita života se rapidně zhoršila. Nechám stranou, jestli s Bechtěrevem pravdu měl nebo ne, dneska už mám pocit, že i kdyby ne, tak jsem si ho vyvolaným stresem, strachem a léčbou čekáme skutečně vyčekala, ale domnívám se, že profesionální přístup by byl zhruba ten: "Vzhledem k přetrvávajícím obtížím se domnívám, že by byla vhodná konzultace a vyšetření u revmatologa." Tam by mi udělali kompletní vyšetření a učinili by fundovaný závěr - ano, ne. V případě ne, nemusela jsem si prožít peklo a v případě ano, mohla jsem si ho prožít jednou. Ale jak jsem měla možnost zjistit, profesionální přístup nebude silná stránka lékaře Málka, kdyby ano, tak nebude před pacientem (mnou) pomlouvat zcela otevřeně prim. rehabilitačního oddělení v nemocnici v HB. Nechám teď stranou úroveň tamní péče v mém případě, jako že v průběhu léčky, které nefunguje, mi řekne, že má 3 neděle dovolené a ať si přijdu pak, nebo se je červen a o prázdninách oni necvičí, tak ať přijdu až v září. Ale přes tohle přeze všechno si myslím, že není profesionální chování kolegu z oboru pomlouvat. Obzvláště když sám si se složitějším případem také nevím rady. Konec konců primář v HB pojal podezření na vyhřezlé plotýnky i bez MR :-)

Umístění: REHAB CENTRUM Bolest zad

Pan doktor je velmi zkušený a jeho ošetření mi ihned pomohlo. V čekárně jsem chvíli seděl, ale bylo přede mnou mnoho lidí. Nedovedu si představit, že bych někde čekal kratší dobu.
Kromě toho byl jeho přístup přátelský a i přes bolest jsem se několikrát i zasmál :)
Mohu jen doporučit

Přišla jsem do rehabilitačního centra ve Fibichově ul. s bloklou krční páteří, chtěla jsem pouze injekci, případně akupunkturní jehličku na odblokování. Bohužel po 2,5 hodinách čekání, kdy už jsem měla jít konečně na řadu, mě doktor odmítl ošetřit s tím, že už je přepracovaný a pro dnešek už nikoho nebere!!! A to bylo půl hodiny před koncem pracovní doby...

Prisla jsem do rehabilitačního centra ve Fibichovce s bloklou C páteří s propagací do P ramene a pod L lopatku. Stacilo 10 min u pana doktora a odcházela jsem jako znuvuzrozená! Moc děkuji! Stejskalová Sabina

Už rok a půl mám problémy s křížovou páteří a velké bolesti. Když jsem mu řekl, že jeho léčba mi způsobuje další bolesti, tak mi řekl, že ho nemám poučovat. Pan doktor mne nejenže nevyléčil, ale začal mi tvrdit, že je to psychického důvodu, a že mám jít za psychiatrem a ještě mne urážel, že bych to jako inženýr mohl pochopit. Jedná se o arogantního a egocentrického člověka. Už mne tam u něj nikdo neuvidí.

Velmi ochotný, citlivý a schopný lékař, který umí pomáhat pacientům. On i jeho syn lékař jsou opravdu úžasní a umí ulehčit život a zbavovat bolestí. Děkuji za vše i ochotným sestřičkám. Pan doktor společně s nimi provozuje rehabilitační centrum s kvalifikovaným a lidským přístupem na velmi vysoké úrovni.

Dobrý den, za mě je pan doktor Málek zatím nejlepší doktor, kterého jsem potkala. Milý, hodný, všechno vysvětlí a hlavně POMŮŽE! Byla jsem v nemocnici se zády, kde do mě akorát napíchali x injekcí, posílali všude po vyšetření a akorát se mi to zhoršilo. Šla jsem k panu doktorovi s velkými bolestmi a odcházela jsem bez bolestí a překvapená, jak to dokázal. Píchl mi injekci, kterou jsem ani nepostřehla, napsal mi rehabilitace a super! Doufám, že už záda budou nejmíň navždy zdraví.

Doktor Málek je schopen akorát vybírat příspěvky zdravotních pojišťoven a klidně léčit i to co není potřeba. O pacienta mu vůbec nejde, hlavně nasbírat body a něco utratit v jeho obchodě.

Pan doktor Málek si myslí že je mistr světa a nejlepší na světě. Je arogantní, nelidský a surový. Umí jen trhnout krkem. Akorát fyzioterapeutky jsou velmi milé a šikovné.

Dobrý den, odstraňuje pan doktor malé jizvičky v obličeji laserem? Jaká je přibližně cena, nevíte někdo? Děkuji.