Pavel Málek, fyzioterapeut Jihlava

MUDr. Pavel Málek

Fyzioterapeut

Fibichova 37, Jihlava
REHAB CENTRUM

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: REHAB CENTRUM Bolest zad

Pan doktor je velmi zkušený a jeho ošetření mi ihned pomohlo. V čekárně jsem chvíli seděl, ale bylo přede mnou mnoho lidí. Nedovedu si představit, že bych někde čekal kratší dobu.
Kromě toho byl jeho přístup přátelský a i přes bolest jsem se několikrát i zasmál :)
Mohu jen doporučit

Přišla jsem do rehabilitačního centra ve Fibichově ul. s bloklou krční páteří, chtěla jsem pouze injekci, případně akupunkturní jehličku na odblokování. Bohužel po 2,5 hodinách čekání, kdy už jsem měla jít konečně na řadu, mě doktor odmítl ošetřit s tím, že už je přepracovaný a pro dnešek už nikoho nebere!!! A to bylo půl hodiny před koncem pracovní doby...

Prisla jsem do rehabilitačního centra ve Fibichovce s bloklou C páteří s propagací do P ramene a pod L lopatku. Stacilo 10 min u pana doktora a odcházela jsem jako znuvuzrozená! Moc děkuji! Stejskalová Sabina

Už rok a půl mám problémy s křížovou páteří a velké bolesti. Když jsem mu řekl, že jeho léčba mi způsobuje další bolesti, tak mi řekl, že ho nemám poučovat. Pan doktor mne nejenže nevyléčil, ale začal mi tvrdit, že je to psychického důvodu, a že mám jít za psychiatrem a ještě mne urážel, že bych to jako inženýr mohl pochopit. Jedná se o arogantního a egocentrického člověka. Už mne tam u něj nikdo neuvidí.

Velmi ochotný, citlivý a schopný lékař, který umí pomáhat pacientům. On i jeho syn lékař jsou opravdu úžasní a umí ulehčit život a zbavovat bolestí. Děkuji za vše i ochotným sestřičkám. Pan doktor společně s nimi provozuje rehabilitační centrum s kvalifikovaným a lidským přístupem na velmi vysoké úrovni.

Dobrý den, za mě je pan doktor Málek zatím nejlepší doktor, kterého jsem potkala. Milý, hodný, všechno vysvětlí a hlavně POMŮŽE! Byla jsem v nemocnici se zády, kde do mě akorát napíchali x injekcí, posílali všude po vyšetření a akorát se mi to zhoršilo. Šla jsem k panu doktorovi s velkými bolestmi a odcházela jsem bez bolestí a překvapená, jak to dokázal. Píchl mi injekci, kterou jsem ani nepostřehla, napsal mi rehabilitace a super! Doufám, že už záda budou nejmíň navždy zdraví.

Doktor Málek je schopen akorát vybírat příspěvky zdravotních pojišťoven a klidně léčit i to co není potřeba. O pacienta mu vůbec nejde, hlavně nasbírat body a něco utratit v jeho obchodě.

Pan doktor Málek si myslí že je mistr světa a nejlepší na světě. Je arogantní, nelidský a surový. Umí jen trhnout krkem. Akorát fyzioterapeutky jsou velmi milé a šikovné.

Dobrý den, odstraňuje pan doktor malé jizvičky v obličeji laserem? Jaká je přibližně cena, nevíte někdo? Děkuji.

Během dvou měsíců mi vlastně ani nedal prostor vysvětlit mu můj problém. S každým vyšetřením byl do dvou minut hotový, napsal standardní procedury, které předepisuje, jakmile uslyší "bolest zad" a při každé návštěvě nezapomněl pokus o vnucení "téměř zázračného" polštáře. Po odmítnutí polštáře se vždy choval arogantně. Po dvou měsících výsledek nulový, když jsem toto panu doktorovi sdělil, bylo mi odseknuto, že je to tím, že nemám polštář, pak jsem léčbu ukončil. Naopak musím pochválit sestry v rehabcentru, které byly naopak velmi milé a i přes nápor pacientů vše zvládaly s úsměvem a nadhledem.