Kostelní 71/I, Sušice
Soukromá chirurgická praxe

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Soukromá chirurgická praxe zlomená ruka

Pan doktor mi ošetřil zlomenou ruku a krásně ji napravil. Kromě toho, že je odborník na svém místě, má i pozitivní přístup k pacientům, stejně jako sestřičky. Takže i když ošetření nebylo zrovna nejpříjemnější, na tuto ordinaci budu ráda vzpomínat. Moc děkuji, na operaci nemusím.

Přistoupil jsem na jeho doporučení a včasným i kvalitnim operačním zákrokem mi hodně pomohl. Jsem rád, že jsem ho potkal a navštívil.K.Z.

Vynikající lékař a odborník na svém místě. Opět nás zachránil po té, co v naší "slavné" sušické nemocnici dokázali pouze inkasovat 90,- poplatek a nebyli schopni 4-leté dceři vyndat z nosu vdechnutou plastovou kuličku, ale pouze nás opět a znovu poslali (vlastním vozem a s konstatováním, že ji máme hlídat, jestli nemodrá) do další "slavné" nemocnice v Klatovech. Do Klatov jsme samozřejmě necestovali, raději jsme navštívili pana doktora Krejčího. Pro něho to byl zákrok asi tak na 2 minuty a bez pláče dcerky. Moc děkujeme!!!

Máme kliku že ho v Sušici máme .

Je to kapacita. Po návštěvě pohotovosti sušické "nemocnice" s 2 letou dcerkou, která z ničeho nic přestala hýbat ručičkou, nám pan "doktor" navrhnul, ať pár dní počkáme, že se to asi samo opraví, jsme vytáhli z postele pana doktora Krejčího. Malou během několika hmatů vyšetřil a po nějakém rychlém a bezbolestném chvatu jsme po asi 5 minutách odjížděli domů s normálně funkční ručičkou. Moc děkujeme.

Obdivuji pracovní nasazení a výdrž. Dokáže rychle pomoci a dobře.

Doporučuji

super doktor se kterym i kdyz te neco boly tak ti to i sprijemni

Doufám, že mé bolístky bude ošetřovat i nadále.