Soukromá chirurgická praxe
Kostelní 71/I, Sušice

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Soukromá chirurgická praxe Jiný

MUDr. Pavel Krejčí je výborným lékař s bohatou praxí v oboru Chirurgie se skvělým přístupem k pacientům. Vřele doporučuji

Umístění: Soukromá chirurgická praxe Jiný

Jsem velice spokojen s lékařskou péčí a kladným a ochotným přístupem sestřiček.

Umístění: Soukromá chirurgická praxe Jiný

Velice šikovný a sympatický doktor. Celkově jsem se v ordinaci cítila jako v rodinném prostředí. Podstoupila jsem estetické zákroky a výsledky dopadly nad moje očekávání, rozhodně jsem nenavštívila toto místo naposledy. Budu se rozhodně ráda vracet.

Umístění: Soukromá chirurgická praxe Jiný

Profesionální přístup, velice ochotný a milý personál i pan lékař, nedivím se, že je v čekárně neustále plno. Děkuju a doporučuju.

Umístění: Soukromá chirurgická praxe Jiný

Naprosto profesionální přístup. Pan doktor vše vysvětlí a popíše postup. Jsem moc ráda že ho v Sušici máme. Úžasný pan doktor i sestřičky, vždy si ráda počkám

Umístění: Soukromá chirurgická praxe Jiný

Velmi empatický a lidský přístup s maximální precizností a snahou pomocí. Jako rodina docházíme na chirurgická i estetická ošetření a jsme velmi spokojeni. Ostatně jako mnozí další pacienti, kteří trpělivě vyčkávají ve frontách před ordinací. Velké poděkování tomuto skvělému lékaři za celou naši rodinu.

Umístění: Soukromá chirurgická praxe Jiný

Naprosto profesionální přístup. Pan doktor vše vysvětlí a popíše postup. Nyní k panu doktorovi docházím i na estetické zákroky a jsem naprosto nadšená. Sestřičky milé a ochotné. Jeho kvalitu, oblíbenost a preciznost dokazuje neustále plná čekárna. Rozhodně doporučuji.

Umístění: Soukromá chirurgická praxe Jiný

Velmi arogantní lékař, jelikož jsem nebyla ošetřena poprvé něho ale u jiného doktora, kde jsem pravidelně sledována už deset let choval se ke mě velmi arogantně a povýšeně. Jediné co bylo na mé návštěvě pozitivní byl přístup sestřiček za který moc děkuji. Už teď vím, že i kdybych měla zlomenou nohu tak si radši udělám dlahu z prkýnek.

Umístění: Soukromá chirurgická praxe Jiný

Děkuji panu doktorovi za velmi kvalitní ošetření a péči. Je to odborník na svém místě. Vážím si jeho pozitivního přístupu k pacientům a velké ochotě sestřiček. Děkuji za péči.

Umístění: Soukromá chirurgická praxe zlomená ruka

Pan doktor mi ošetřil zlomenou ruku a krásně ji napravil. Kromě toho, že je odborník na svém místě, má i pozitivní přístup k pacientům, stejně jako sestřičky. Takže i když ošetření nebylo zrovna nejpříjemnější, na tuto ordinaci budu ráda vzpomínat. Moc děkuji, na operaci nemusím.