MUDr. Pavel Klaška

Ortoped Více

Zastávka 1 adresa

Ortopedie
Babická 136, Zastávka

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

X

Lékař, který po roce a půl nedokáže určit diagnózu. U mě nezjistil nádor v dlani a poslal mě na revizi ruky bez toho, aniž by věděl co mi vůbec je. Jeho léčba spočívala v opakovaných obstřicích do otoku, způsobeného rostoucím nádorem a doporučením přikládat na dlaň obklady. Takže tohoto rádoby doktora v žádném případě nedoporučuji a raději se mu vyhněte!!!

Absolutně neschopný lékař (pokud se tomu dá tak říkat). Nedokáže ani rozpoznat metastázu v kostech a léčí je obstřiky. Huhňá si do monitoru a všechno si nechá proplatit včetně depo-medrolu na obstřiky. Velmi nedoporučuji!

Absolutně nechápu ta záporná hodnocení, protože pro mě je pan doktor záchrana! Byla jsem v Brně u svaté Anny na operaci kolene a za půl roku (!!!!) po operaci nebyla možnost dostat se tam na kontrolu a problémy přetrvávaly a nemizely, ba byly dokonce mnohem větší než před operací. Na doporučení známého jsem se k panu doktorovi dostala a nejen, že mi konečně vysvětlil, co mám v koleni (respektive v obou kolenech) za obtíž, ale dokonce vyšlo najevo, že u svaté Anny vůbec neřešili příčinu problému, jenom jeho projevy!! Pan doktor mi vše jasně a pochopitelně vysvětlil a doporučil mi, jak problém řešit - nenutil mě kupovat si přípravky přímo v ordinaci, jak zde někdo uvádí. A také mi vyřešil problém s kotníkem, který mě více jak čtyři měsíce po zvrtnutí stále bolel. Doporučil mi cviky, udělal si na mě čas. A dokonce mě přijali o trochu dříve, protože jsem z Brna, tak abych stihla autobus, o jehož odjezdu mě ještě navíc informovala sestřička - jinak bych z neznalosti čekala hodinu na vlak. Absolutně si nemůžu stěžovat, jsem více než spokojená. Děkuju!

já navštěvuji tohoto doktora už skoro dva roky a na mě působí, že tomu rozumí, protože výsledek jeho léčby je pozitviní. nemám žádné výhrady

Tohoto lékaře jsme navštěvovali od roku 2009, synovi doporučil ortopedické vložky, kontroly probíhali velice zběžně, připadalo mi skoro zbytečné tam chodit, protože nám pokaždé řekl to stejné. Teď po dvou letech jsem změnila ortopeda a zjistila jsem,že vložky, které synovi doporučoval byli v jeho případě nedostatečné. Měl mít udělané vložky na míru, podle jeho nohy. Takže jeho rady synovi sice neuškodily, ale vůbec nepomohli. Nový ortoped,když vložky viděl, tak řekl že jsou pro zdravou nohu a kroutil hlavou, že "odborník" takové vložky doporučuje. Byla to ztráta času, chodit k takovému lékaři, a nikomu bych ho nedoporučila.

Pokud mu všechno schválíte a přijmete, je to v pohodě. Nelze ale cokoliv namítnout či odmítnout. Pak je arogantní, nepříčetný.

Špatná zkušenost. Uz tam nepůjdeme. Ortopedické pomůcky si nechává kompletně zaplatit od pacientů, přičemž na ně přispívá pojišťovna. Jen velice neochotně napíše recept. Sestra nás pak chybně informovala o umístění vložek do bot, čímž jsme mohli trvale poškodit nohu dítěte!

Dobrý přístup, podrobné vysvětlení problému,pečlivé vyšetření, zjevně odborník na svém místě. Pana doktora lze opravdu jen doporučit...

Pečlivý, ochotný, všechno vysvětlil. Podle výsledku léčby fundovaný. Bez dlouhého čekání.

Pan doktor je profesionál s velice dobrým přístupem. Vše mi ochotně vysvětlil a pomohl.