Pavel Klapal, gastroenterolog Liberec

MUDr. Pavel Klapal

Gastroenterolog Více

12 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Klášterní 117/2, Liberec
Odborný lékař gastroenterolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Velice příjemný pan doktor a milá sestřička. Při zákroku jsem necítil ani injekci, ani samotný zákrok.
Klidně bych šel znovu.Můžu všem jen doporučit. Kamenický Milan


J
Ověřeny pacient

Pan doktor byl velice příjemný a vstřícný.K řešení mých několika problémů přistupoval velice odpovědně a nad rámec své specializace.Předal užitečné a vyčerpávající informace a navrhl další postup.Splňuje moje představy o správném lékaři.
Jirka


Ověřeny pacient

Doktor byl při mých dvou návštěvách vždy arogantní - neochotný, nepříjemný. Odmítl se bavit o problému s kterým jsem přišel, vůbec jej to nezajímalo, zjevně jsem obtěžoval. Vybíral si které vyšetření provede a v jakém rozsahu. Po vlastním vyšetření ihned odešel z ordinace a už jsem ho neviděl. Po injekci před zákrokem jsem měl 5cm velkou modřinu s kterou jsem musel týden chodit.
S takovýmto chováním lékaře jsem se ještě nesetkal.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Empatický, odborník, umí poradit a pomoct.


Dobrý den, připojuji se k chvále na pana doktora. Včera jsem u něj prodělala kolonoskopické vyšetření. Vše proběhlo v pořádku, pan doktor i sestřička byli bezvadní! Zbytečně vyšetření neprotahuje, odpoví na všechny dotazy a byl velice vstřícný a příjemný!
Eva


Ověřeny pacient

Specializace pana doktora není bohužel jednou z příjemných vyšetření. I přesto ale musím říct, že se ke mně pan doktor choval velmi ohleduplně a snažil se neprotahovat zbytečně toto vyšetření. S výsledky mně okamžitě seznámil.

Možná někdy udělal chybu, ale je to přece jenom člověk a bohužel, i mistr tesař se někdy utne. Jen je mi líto, že se to s panem doktorem zřejmě potáhne už celou jeho praxi - pochybení ve sdělení diagnozy. Opravdu smutné.

Nicméně si myslím, že pan doktor je specialista na svém místě a přeji mu mnoho úspěchů v další práci.
IS


Již 2x mu děkuji za to, že mi zachránil život. Je to lékař, v kterého mám důvěru!


Ověřeny pacient

K doktoru Klapalovi chodím již téměř 14 let a mohu potvrdit jeho vždy vysokou profesionalitu i lidský a chápavý přístup, snahu vysvětlit podstatu obtíží a uklidnit pacienta - i opakovaně, když je to potřeba - ale nikoliv jej jalově chlácholit. Vyšetření, která jsem u něj absolvoval byla vždy v rámci možností minimálně zatěžující a vždy jsem byl ihned podrobně seznámen s výsledkem i prognózou a poučen o dalším postupu. Ze zkušeností vím, že v případě podezření na problém či zhoršení stavu reaguje okamžitě. Pro mne jde o lékaře, k němuž chovám naprostou důvěru.


Průběh kolonoskopického vyšetření, přístup lékaře i sestry na vysoké profesionální úrovni. Informován jsem byl o (pro mne nepříliš příznivém) onkologickém nálezu okamžitě a přiměřeně šetrně. Jediné čeho lituji je to, že jsem se s panem doktorem nešel dobrovolně seznámit (a nechat se vyšetřit) o pět let dříve. Díky.


nene,chápe,že tam jde človíček poprvé a je velmi vstřícný...Díky,doktore Ivča


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti