MUDr. Pavel Hadáček

Praktický lékař Více

Kamenný Újezd 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
Náměstí 220, Kamenný Újezd

s panem doktorem nemám dobré zkušenosti.někdy až jeho arogantní chování je mi krajně nepříjemné, proto se raději léčím co to jde,doma sama.

K panu lékaři Mudr. Hadáčkovi jezdím již 23 let, a to z dost vzdáleného města, a musím konstatovat, že v místě mého bydliště bych velmi těžko hledal erudovanějšího lékaře. Jedná se o velmi vzdělaného a slušného lékaře s letitými zkušenostmi. Vždy vyslechne o vše o mých obtížích, poradí nejvhodnější léčbu, a upozorní na případná rizika, a nebo navrhne alternativní léčbu. Podobný názor sdílí velká většina jeho pacientů a pacientek, jak jsem měl mnohdy možnost v čekárně vyslechnouti. ,,Mrzí,, mně na něm pouze jedna věc, a tou je jeho věk (ač na něj v žádném případě nevypadá). Nedovedu si představit, až odejde do důchodu, zda bude jeho nástupce (či nástupkyně) vůbec schopen jej plnohodnotně nahradit. Proto přeji naopak nyní já panu doktoru Hadáčkovi ještě hodně let ve zdraví a plné síle, a bystrou mysl, tak jako tomu bylo doposud.

Je to pro mě nejlepší lékař na světě,nikomu jinému nevěřím,vždy mi dobře poradil.Díky jeho obětavé péči jsem se dožila celkem vysokého věku ve velni dobré formě.Přeju tedy i jemu hodně zdraví,aby mohl ještě dlouho pečovat o své vděčné pacienty.

hele, lidi, komu se nelíbí jeho léčba, má možnost se přihlásit jinam. Já obdivuji jeho trpělivost s některými důchodci (a to už mezi ně taky budu brzy patřit) a s chronickými simulanty, kteří ho zdržují od soustředění na skutečné pacienty. V pondělí se k němu chystám, a věřím, že mi pomůže. Chodím k němu, jen když je mi už opravdu ouvej, (a to je zaplaťpánbůh zhruba jednou za pět let), a vždycky se mi věnoval, vyslechl mě a případně odeslal na specializovaná vyšetření.
Proč asi za ním jezdí lidi z Budějc a odjinud? Proto že jim škodí?

Jednání pana doktora,je často posměšné a urážlivé.Chová se k pacientům podle toho jak mu sedí,na mě se chová hezky,ale soudí podle rodiny do které jsem se přivdala.K mé rodině,matce,dědovi a babičce se chová podle nálady.Děda už není mezi živými,a když potřeboval aby přijel domů,nebot nebyl ve stavu aby se dostavil sám,nebyl ochotný a nebudu vypisovat co mojí matce řekl :-(,takto se lékař nechová.Když k němu dorazil uviděl,že to nebyl žádný forek výmluva,dědu odvezli do nemocnice.Mému otci třeba zase hodně pomohl.Nesoudím ho jako lékaře,pověst má výbornou,na to nemohu nic říct,ale jako člověka,který se neumí chovat,není mu proti srsti před pacientem pomlouvat jiného.Nad tím by se měl zamyslet.Chápu,že když tam většinu dne má důchodce,kteří si z většiny jdou spíše poklábosit a nabrat spoustu léků,které by ani nepotzřebovali,a vím o čem mluvím,ale je třeba zachovat chladnou hlavu.

Velmi slušný, vzdělaný a zkušený lékař, snaží se být objektivní - v diagnóze nepřehání stejně jako nepodceňuje, což se někomu nemusí líbit, pokud má na to jiný názor, ale nikoho neodmítne pokud pacient chce něco jiného. Snaží se pacientovi pomoci k rychlému uzdravení a také přitom šetří jeho náklady a čas. Sestřička velmi erudovaná, příjemná a ochotná vždy v obraze a umí poradit. Bezproblémový chod ordinace.

Pan doktor není špatný.Chodíme k němu celá rodina.Nikdy nás neléčil jen paralenem a kdyby šel do důchodu, zajímalo by mě, kdo by nastoupil na jeho místo.Babičky a dědečkové ho mají rádi a to je na vesnici důležité.Pokud vám nevyhovuje, změnte ho.Nebude se zlobit.Lidí má dost.

babička k němu chodí a dobrý jen vyhrožuje že jesli nezhubne bude platit nplnou cenu léků