Svobody 1026, Třeboň

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace

Moc a moc spokojená jak s panem doktorem,doktorkou a sestrickou super vystupování,sikovnost a moc doporucuji (profesionalita jak má byt)

S panem doktorem mám výborné zkušenosti. Je velmi ohleduplný, milý a je vidět, že zvířata má rád. Určitě doporučuji.

Pan doktor nám zachránil naší fenečku. Vřele všem doporučuji, je velmi milý a vstřícný..

S veterinářem jsem nespokojen, je roztěkaný, stále telefonuje, otvírá dveře klepajícím, nesoustředí se na práci a péče není dobrá. Pes mi po jeho neodborném ošetření onemocněl daleko víc a musel jsem se obrátit na opravdu odborníky na poliklinice za branou, kteří psa dostali z nejhoršího. Bohužel takových případů je daleko více, veterinář stěží zvládne zodpovědně odčervit a očkovat. Dokonce po jeho operacích zemřelo již několik psů!!!!

Chválím velmi profesionální přístup.Je vidět,že pan doktor má zvířátka opravdu rád.nezaskočíte ho žádnou otázkou,neboť má dokonalý přehled o nemocech zvířat a neustále bádá a zdokonaluje se.O moje zvířata se stará již několik let a to velmi dobře.Myslím,že je velmi oblíben-což dokazuje neustále plná čekárna.Jen tak dál pane doktore a děkuji

Absolutně dopoporučuji!!! Velmi špatný veterinář!!!

skromná ordinace, zato skvělý přístup i snaha pomoci.