Na Samotě 4814/1, Jihlava

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Po zkušenostech s veterináři můžu tuto ordinaci doporučit.Chodim k němu s kočičkama i pejskama.Nemam co vytknout.Jako jediný nám je opravdu léčí.Vysvetli vše a on i jeho manželka jsou vstřícní.

Umístění: Ordinace Jiný

Byli jsme se svou 14-ti letou fenou na laparoskopické kastraci a mohu všem tuto ordinaci vřele doporučit. Profesionální přístup, podrobné vysvětlení, ochota pomoci. Mockrát děkujeme, věříme, že jsme tímto našemu pejskovi ještě prodloužili život.

Umístění: Ordinace Jiný

Dobrý den, včera jsme byli v ordinaci s naší 8 měsíční fenkou Shiba Inu na laparoskopicke kastraci. Jeli jsme až od Neratovic a opravdu se nám to vyplatilo. Vše probíhalo na minutu přesně, od předání po vyzvednutí fenky. Krásná a čistá ordinace, pan doktor ochotně a srozumitelně vše vysvětlil jak se bude postupovat. Včera fenka celý den prospala a dnes už je skoro úplně v pohodě, což je úplně úžasné. S chutí jí už od včerejšího večera, pije, hraje si a nosí míček, je veselá. Občas sebou cukne a kouká směrem k bříšku co že to tam má, ale jinak jako by se nic včera nedělo. Mockrát děkujeme a všem doporučujeme. Zajet do Jihlavy se opravdu vyplatí nejen vaším pejskum, ale i nám paničkum, protože cena za kastraci byla opravdu lidová.

Ja som si tiež myslela,že tento veterinár je dobrý.Ma slušnu výbavenu ordináciu,prístroje,ale na to,že sa venuje rôznym operáciam,tak mi príde tento lekár dosť neschopný a celu iniciatívu za neho prebera jeho spolupracovníčka,ktorá nam všetko vždy ochotne vysvetluje a mam taky pocit,že sa zvieratkam viac rozumie ona ako on.Psíka sme tam doniesli po operácii,myslela som si,že bude môj psik po operácii v dobrých rukách,že mu lekár urobi potrebne vyšetrenia,odber krvy atd..ci je všetko v poriadku,ale o tom som mohla iba snívať...K tomuto lekárovi chodíme už vyše roka,občas som z neho mala taký pocit,že su mu moje zvieratka ukradnuté a teraz po tej operácii som si tento svoj pocit potvrdila...som nutena zmeniť veterinára...nechcem,aby moji psíkovia umreli laciným prístupom tohto lekára...

Tento veterinář mi přijde skvělý,nejlepší,upřímný,milý a hlavně schopný.K tomuto veterináři chodím s mým pejskem je to Jorkšírský teriér a vždy když se ho na něco zeptáme,tak nám se vším poradí.Můj pejsek má tohoto veterináře hodně rád.Chodí k němu hodně zákazníků a když jsme na této veterinární klinice jednou byli tak tam bylo hlavně hodně Jorkšírských teriérů.Vybraly jsme si tohoto veterináře protože je hlavně schopný ale hlavně proto,protože mému pejskovi umřela jeho psí maminka a nemohl pít mléko od ní tak pan chovatel objevil tohoto veterináře aby mému pejskovi mohli dávat mléko z flašky.To by bylo asi tak všecno.
Doufám že si někdo z vás tohoto upřímného veteriáře vyberete.
Byla by sem moc ráda.
Loučím se svámi