Krátká 798, Valašské Klobouky
Valašskokloboucká poliklinika (mapa)

Vynikající a pečlivý Pan doktor,který se Vás nesnaží odbít.Léčbu táhne až o konce a vždy cítíte,že má zájem.
P.S.Poděkování i ochotné sestřičce.

Má dobry a lidsky přístup.

Pan doktor je kapacita.Moc mě pomohl po mé přechozené chřipce.Měl se mnou práci,ale věděl přesně,jak mě vyléčit.Doporučuji.

Pan doktor dělá svou práci velmi zodpovědně, vynkající odborník

je to nejlepsi lekar i kdyz si se mnou nevi nikdo rady ani v nemocnici pan stach vzdycky neco vymysli a pomuze mi i kdyz mne ma v ordinaci porad

Kdyby byli všichni lékaři jako je pan MUDr. Štach, tak by asi nebylo nemocných. Opravdu nej lékař.

fajn chlap

Pan doktor je velmi vstřícný, má lidský přístup a je opravdový odborník. Jsem s ním velmi spokojena. Mohu jej vřele doporučit všem pacientům.

Vynikající a velmi pečlivý,opravdový odborník který mně už dvakrát vytáhl z "louže" když můj obvodní lékař byl s rozumem v koncích, mohu ho jen doporučit.

většina pacientů o něm mluví velmi pozitivně velmi pozorně vyšetřuje a léčí ,na každého si uděudělá dost času a pracujei po ordinačních hodinách když má hodně pacientů