Zdravím vás a prosím o info.Lékař mi vnutil lumbálku,prý odebere 3 malé vzorky,při odběru jsem ztrác

2 Počet odpovědí:
Zdravím vás a prosím o info.Lékař mi vnutil lumbálku,prý odebere 3 malé vzorky,při odběru jsem ztrácela vědomí,nevadilo mu to a odebral mok do 4 zkumavek,pak jsem zkolabovala,neviděla jsem a neslyšela,jen obr šum v uších,nezměřil mi ani tlak,pouze mi zvedl nohy,neměl rukavice a následně mi dal podepsat další papír,prý zapomněl,jenže před tím jsem musela papíry podepsat.Bylo mi zle,ptala jsem se proč-prý pro vědecké učely.Bolí mě stále hlava,záda, třísla apřední strany stehen. Vše cítí jako neetické jednání.Prosila jsem o změření svalů a nervů v nohách,uz krkavic a EEG.Odpověd zněla,že je vše zastaralé a nepoužívá se.Ztráta důvěry tohoto neurologa je naprostá,poradíte mi jak pokračovat,co dělat,kam se obrátit,,předem děkuji nešťastná důchodkyně
Dobrý den,neznám důvod proč lumbální punkce?
Třeba měl podeření na boreliozu,která se v krvi neprokázala.
Jinak se samozřejmě EMG z dolních končetin dělá,pokud jsou potíže v Dkk.Zrovna tak EEG při
bolestech hlavy.