Zdravím, poslední rok a půl mám problém se sexem. Nemám na něj vůbec chuť. Nepamatuji si, že by bylo

1 Počet odpovědí:
Zdravím, poslední rok a půl mám problém se sexem. Nemám na něj vůbec chuť. Nepamatuji si, že by bylo něco co by to spustilo. Ale dřív, jsem měl chuť na sex pořad i 5 krát denně. A teď se musím velmi přemáhat. (V protějšku problém není). I když masturbuji sám tak nemám 100% erekci. Nemám žádné zdravotní potíže, aspoň o kterých bych věděl. Neužívání momentálně žádné léky. Nevím jak dal jsem celkem zoufalý. Jinak je mi 23 let. Psychicky na tom nejsem úplně nejlépe, ale to tak bylo vždy a k dřív jsem spal s holkou 5 krát denně a erekci jsem měl každou chvíli. A teď jí těžko ohodnotit. A kdybych to měl ohodnotit tak je tak na 70-80%.

Díky moc,
Petr
Dobry den, urcite se neco stalo jenže bez vysetreni nevime co. V sexu neexistuji standardy pro cetnost a délku sexu apod- pokud jste drive mel sex 5x denne tak to bylo rekneme ve vysokém standardu ( kolik Vasich kamarádů melo 5x denne sex?) coz se nyni zmenilo a Vas to zaskočilo. Bude nutne cysetren na sexuologii vcetne hormonu atd. Objednejte se ke mne bud do Sexuologickeho ustavu v Praze nebo na kliniku do Plzne kde take pusobim a provedeme potřebná vysetreni. Spojeni najdete na internet.
S pozdravem
MUDr Ludek Fiala PhD MBA