Zdravím chtěl bych se zeptat jak mám postupovat když potřebuji psychologickou pomoc můj problém je ž

3 Počet odpovědí:
Zdravím chtěl bych se zeptat jak mám postupovat když potřebuji psychologickou pomoc můj problém je že posledního půl roku prožívám každodenní stres jak v práci tak v manželství došlo to tak daleko že jsem zhubl 15kg a při mé postavě je to hodně měřím 180cm a teď vážím 53kg mám za sebou kompletní vyšetření a doktoři se shodli že je to psychického puvodu teď ode mě manželka s dítětem odešla a obávám se že se to ještě vše zhorší nevím jestli mám zajít k doktorovi pro nějaké doporučení nebo se jen někde objednat?
Dobrý den, k psychologovi, který pracuje na přímou platbu se můžete objednat bez jakéhokoliv doporučení. Porozhlédněte se v okolí Vašeho bydliště, určitě jich najdete několik.
Hezký den
Lucie Herzigová