Zalehlé uši, hučení v uších

1 Počet odpovědí:
Dobrý den pane doktore,
Mám už 14 dnů zalehle uši. Velký tlak na ně a čelo.V levém uchu mi už asi dva měsíce čumí, někdy píská.Ten tlak je vzadu jako když na uši. V tom levém uchu mě občas i lehtá, jako bych tam měla mouchu, někdy až bolí. Už nevím co dělat, mám pocit, že se z toho zblázním.Když ležím, tak mi trochu odlehne, ale jakmile se postavím je to hrozné. Připadámi, že mám zalehlou celou hlavu, zvuky slyším nějak divně, hlavně seba, když mluvím. Když třeba pustím mikrovlnku , tak je to hrozné, nebo když jede kolem mě auto. Nepomáhá mi profukování, Prosím poraďte mi co by to mohlo být.Jaké je třeba podstoupit vyšetření, základní i speciální. Jaká by mohla být léčbaJsem už fakt zoufalá.
Předem moc děkuji za odpověď

S pozdravem
Vážená paní,
aby bylo dle Vašich potíží možné stanovit diagnózu, bylo by zapotřebí provést audiometrické vyšetření a následně pak tympanometrické vyšetření. Vhodné by bylo ještě provést i rtg vedlejších dutin nosních.
S pozdravem MUDr. Pavel Ovísek