uzkostné stavy

2 Počet odpovědí:
Dobrý večer.Chtěla jsem se zeptat.Už delší dobu trpím uzkostí,samozřejmě lékař mi naordinoval antidepresiva,ale i tak úzkosti se objevují častěji a jsou až pěti denní.Tak jsem se chtěla zeptat co s tím.Předem děkuji Marika
Dobrý den, paní Mariko,
úzkostné stavy nevznikají jen tak, vždy mají nějaký důvod. Většinou pramení z toho, že něco v našem životě není tak, jak má být. Může to být stres, nespokojenost se sebou, vztahy, prací apod...a to je potřeba začít řešit. Úzkosti nejsou tam, kde je pocit spokojenosti a štěstí. Doporučuji vyhledat psychologa a probrat to s ním.
Držím palce.
PhDr. R. Luxová