snížená chut na sex

1 Počet odpovědí:
Dobrý den pane doktore
Nevím zda se obracím se svým problémem na správné místo ale mám problém který bych chtěl řešit.Je mi 46 let a již rok se u mě projevuje snížená chut na sex.Je to již rok co jsem měl naposledy sex a selhal jsem a proto jsem další sex nevyhledával.Nejde u mě o poruchu erekce ale o chut na sex a to je veliký rozdíl.Chtěl bych proto zjistit zda nemám nízkou hladinu testosteronu v krvi a proto bych se na Vás chtěl obrátit a zeptat se zda je toto vyšetření u vás možné.Jinak bych se chtěl zmínit o své osobě.Jsem zdravý jedinec nekouřím ,nepiju a tlustý taky nejsem.Snažil jsem se svou situaci vyřešit zakoupením vitamínů Arginmax,Sarapis,Tadalafil,Eregma,Clavin Kotvičník ale bylo to zbytečné.Koupil jsem vždy jedno balení a když jesm viděl že není žádné zlepšení tak jsem zkusil něco jiného ale zbytečně.Doporučil byste i prostředek který by mi skutečně pomohl?Necítím se starý na to abych už do konce života sex neměl.Ranní erekci mívám ale bývá slabší než když jsem byl v pořádku.Předem děkuji za odpověd S pozdravem
Ani doplňky stravy ani léky na podporu erekce Váš sexuální zájem obvykle nezvýší. Vyšetření pohlavních hormonů je dostupné (a to i v menších laboratořích), takže doporučuji vyhledat sexuologa. Pokud by byly hormonální hladiny nižší, taj účinná může být jen hormonální léčba.