Registrace bez karty, platba zákroků

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,
chci se zeptat, jak se postupuje v případě, když mám ve všech zubech kazy, ale mohu měsíčně do opravy zubů investovat jen určitou částku (jsem student), nikoli částku za opravu všech zubů najednou?
Dále jestli je možné se k vám registrovat, i když nemám zdravotní kartu od bývalé zubařky?
Nebyla jsem u zubaře od 10 let, poté jsem navštívila zubařku problémem, ale ta se na mě neustále dívala jako na méněcenného člověka, především když sestřičce hlásila "jednička -kaz, dvojka-kaz, trojka-kaz,....(všechny zuby-kaz)" a neustále měla narážky, že si za svůj chrup mohu sama a proč jsem nechodila k zubaři. Na jednu stranu má pravdu, ale 10 leté dítě se samo k zubaři neobjedná, a než jsem dospěla do věku, kdy jsem si uvědomila, že s tím musím něco dělat, bylo pozdě....
A proto hledám lékaře, který se mnou bude jednat slušně a bude se mnou mít trpělivost, a doufám, že jsem narazila na toho pravého. :)
Dobrý den,
zcela Vašim pocitům rozumím. My Vás rádi ošetříme bez zbytečných narážek na stav Vašeho chrupu. Objektivně zhodnotíme situaci a navrhneme řešení tak, aby Vám to časově i finančně vyhovovalo. Budu se těšit na Vaši návštěvu.

S pozdravem...

MDDr. Petr Mochow