Proběhlo 4 rande. Po něm mě přítel napsal, že má nějaké problémy a abych se podívala i po někom jiném. Vysvětlení se mi nedostalo. Co si o tom mám myslet. Najdi si někoho lepšího než jsem já řekl. Děkuji za váš názor.

Mgr. Klára Gajdušková, MA
Psycholog, Psychoterapeut
7 názor

Dobrý den, asi to přítel vyhodnotil tak, že se na vztah s Vámi z nějakého důvodu necítí. A asi je lepší, že to řekl teď, než aby to řekl třeba po roce. Samozřejmě by bylo ideální, kdyby Vám to dokázal říct na rovinu, ale na to nemá každý odvahu. Pokud o tom nechce mluvit, nemůžete ho nutit. Někde na Vás čeká ten, který bude stát za to :) Držím palce kg

Mgr. Martin Bayer
Psycholog, Psychoterapeut
2 názor
Praha

Zdá se, že Vás trápí pochybnosti. Ptát se, co si máte myslet. Jak píšete "ať si najdete někoho lepšího". Často se lidé na Vašem místě ptají, co udělali špatně, či co měli udělat jinak apod. Nevím, zda je to Vaše situace. V případě, že byste měla tyto pochybnosti, tak je fajn je s někým probrat, ať je můžete vyloučit a dál bez pochybností randit, či se seznamovat. S pozdravem MB

Stále hledáte odpověď. Položte další dotaz