potrebovala bych botox mazi obocim ,licnikosti vyplnit a upravit spicku nosu take vejirky postranach

1 Počet odpovědí:
potrebovala bych botox mazi obocim ,licnikosti vyplnit a upravit spicku nosu take vejirky postranach oci kolik by ste mi udelali cenu?dekuji
Dobrý den,

mezi obočím se obvykle aplikuji množství od 10 do 20 jednotek botulotoxinu značky Botox, do oblasti vějířků okolo očí cca 15 až 25 jednotek s cenou 140 Kč/1 jednotka. Při výplnění lícních kostí používám obvykle 1 -až 2 ml, cena za 1 ml od 4 850 Kč. Při aplikaci 2 ml současně je možná sleva. Místo kyseliny hyaluronové lze použít dlouhodobou výplň značky Ellansé. Neinvazivní rhinoplastiku je možné provést pomocí aplikace výplně s obsahem kyseliny hyaluronové nebo Vás mohu odkázat na operační rhinoplastiku k některým z mých kolegů - plastických chirurgů.

Hezký den, JV, vedoucí dermatoložka Premier Clinic