Po operácii papily

1 Počet odpovědí:
Dobrý deň, ospravedlnujem sa ze Vás otravujem v nedelu. Chcel by som Vás poprosiť o radu. 13.6. som bol operovaný na análnu papilu(zapálenú) a discíziu krypty. 2 dni po operácii sa mi zapálil 1. krát v živote hemoroid v konečníku, ten zápal už nieje tak silný a vyprázdnovanie samotné nebolí, horšie to je hned po vyprazdnovani a tak to trva aj 30 min, to su muky premna, bude stacit nejaka masticka alebo cipky? Alebo bude nutna dalsia operacia? :( Dufam ze operacia nie... Mam dost obavy, lebo boli to dost a zase sa to nemocnice nechcem vratit.... Myslim ze ak je zapaleny vznikla tam trhlinka co ma boli a rezie, myslite si ze tymi mastickami a cipkami by sa to dalo odstanit? Ďakujem za odpoved...
Dobrý den,
lékař může o charakteru Vašeho onemocnění a příslušné léčbě rozhodnout jen když Vás vyšetří. Obraťte se buď na lékaře, který Vás operoval, nebo vyhledejte jiného proktologa.

MUDr.Zbyněk Dvořák
Privátní proktologická ordinace
Senovážné nám. 22,Praha 1