Partnerská poradna - neustálé výčitky

1 Počet odpovědí:
Dobrý den.
Máme již dlouhodobé problémy v partnerském životě, kde mi partnerka neustále něco vyčítá a vyhráža se rozvodem.
Manželka je na mateřské dovolené a já pracuji.
Výčitky se týkají naprosto všeho co po mě chce i když si myslím, že za to nemůžu nebo se některé věci prostě takto museli udělat.
Taky mi pořád vyhazuje na oči, že ona je jak v kleci a já si chodím kde chci.
Přitom chodím je do práce a domů a pokud musím něco zařídit pokaždé mi sebou dá děti či už jedu na úřad nebo kamkoliv. Děti jsou 2r a 4r takže je jasné, že jsou místa, kde se s s takovými dětmi pohybuje těžko.
Byla situace, že si něco rozbila a pak mi vyčítala, že kdyby jsem ji nebyl rozčílil tak ji to nespadne a nerozbije se to. Přitom jsem ani nebyl doma.
Taky mi hodně krát říká, že ji to sem mnou nebaví a že mě má plné zuby.
Já nechápu důvody protože se ji snažím ve všech směrech vycházet jak nejlépe umím.
Když něco uvařím, tak řekne že tam něco chybí, když uklidím řekne že si to mohla udělat sama protože je to špatně uklizeno, když čtu a ona na mě mluví a já reaguji o něco později říká že na ní kašlu...
Já se sní snažím mluvit, ale ona mi pořád říká jen, že z mé strany je to pořád dokola to samé.
Nevím jak dál a nechci se rozvádět.
Máme dva krásné kluky.
Dobrý den,
děkuji za důvěru, se kterou se na nás obracíte. Ve vašem případě bych neváhala navštívit s partnerkou párovou psychoterapii.
S pozdravem,
Daniela Voláková