oprava norunky na předním zubu

1 Počet odpovědí:
Dobrý den.Jeden z mých dotazů směřoval k příjímání nových pacientů,to jsem se dočetla,že ano.Pak bych se ráda zeptala,jestli by bylo možné k Vám přejít.Jsem z Mohelnice a mám celkem problém se zuby.Nechala jsem si udělat korunku na předním zubu,která mi ovšem pořád vypadává,bylo by možné tuto závadu odstranit?Nebot paní zubařka ke které jsem chodila mi to asi 30 znovu jen přilepila,mám ji tak půl roku,nemám k ní žádnou důvěru a ráda bych přední zub znovu používala,ted to nejde,sotva drží.Děkuji za odpověd.
Dobrý den, nové pacienty přijímám, mám však smlouvu pouze s těmito pojišťovnami: VZP, Vojenská zdrav.poj. Pojišťovna Min.vnitra a Česká průmyslová zdrav.pojišťovna.
Od poslední návštěvy Vašeho posledního zubního lékaře musí uběhnout 3 měsíce, abych Vás mohl u nás zaregistrovat. Pokud toto všechno splňujete, zavolejte na telefonní číslo k nám do ordinace a objednejte se.
MUDr. Josef Bazala