Operovala jste mne a byla můj ošetřující lékař před dvaceti lety (nový kloub na prostředníku levé ruky). Chtěl bych s Vámi skonsultovat stav a výsledek po takové době, máte zájem ?

1 Počet odpovědí:
Ing.Petr Jeništa Rýmařovská 1019 463 11 Liberec XXX Mobil:+420 606 529 864 E-mail: petr.jenista.ing@hotmail.cz
Dobrý večer, pane inženýre, jsem ráda, že jste se ozval. Samozřejmě velmi ráda výsledek implantace umělého kloubu po tak dlouhé době uvidím. Kromě vyšetření klinického bude třeba rtg, které provedeme ve Vysokém. Přihlašte se proto prosím na kontrolu v kartotéce na č. 481 593 920. Já ambuluji pouze 2 čtvrtky v měsíci, protože pracuji i jinde, ale myslím si, že bych mohla mít prostor 1.10., přibližný čas Vám řeknou sestřičky z kartotéky. Těším se na setkání. Dr.Fialová