zubni kazy

1 Počet odpovědí:
dobry den mam syna a chodi k zubari ja ho tam nemozu dostat ma strach a v puse ma uplne vrakovyste co byste me poradil
Dobrý den,
záleží zejména na individuálním přístupu lékaře a dítěte. Pokud je Vás syn bojácný, chce to čas, trpělivost a pokud by ani tyto konzervativní metody nezabraly, dá se dítě před ošetřením premedikovat.
Je potřeba dohlédnout na pravidelné preventivní prohlídky (tzn. jednou za půl roku), na důslednou dentální hygienu a především nemít návštěvu u zubaře spojenou s bolestivými zákroky jako takovými.
V našem zařízení na všechno výše zmíněné rádi dohlídneme.
Přeji krásný den.
S pozdravem dr. Hruška