opakovaný problém - neúspěšná léčba rovnátky

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,
obracím se na Vás s prosbou o konzultaci.
Ráda bych již finálně vyřešila problém svého chrupu, který mě trápí celý život.

V horním patře mi chybí obě dvojky, jedničky tak mají mezi sebou nepatrnou mezeru, další mezera je pak mezi jedničkami a trojkami. Všechny ostatní zuby mám pohromadě.

V dospívání jsem se toto snažila vyřešit fixními rovnátky, poctivě jsem po sejmutí nosila i vyndávací rovnátka, a průhledné plastové odlitky, ale problém se po čase vrátil a jedničky se opět "rozjely" a vznikla mezera.

Dále jsem se již na svou lékařku neobracela, jelikož jsem s jejím přístupem byla velmi nespokojena. Pozitivní recenze na internetu mne vedli i k tomu, obrátit se na Vás.

Ráda bych to již nyní dořešila. Zvažovala jsem pražská specializovaná centra, ale pak jsem zjistila, že obdobné služby poskytujete přímo i Vy, proto píši primárně Vám.

Nevím, zda by bylo vhodné opět investovat tisíce do dalších rovnátek, a zda by to pomohlo. S ohledem na svou již dospělost nemohu volit klasické fixní rovnátka, ráda bych tedy případně zvolila ta bílá.
Jaký by byl orientační ceník horního patra? Případně mám vadu řešit spíše implantáty?

Pokud bychom našli nějakou společnou cestu, ráda bych Vás osobně navštívila.
Dobrý den, děkuji za důvěru. Takto na dálku bohužel nejsem schopna posoudit situaci ve Vašich ústech, samozřejmě se ale můžete objednat na konzultaci, kde stav probereme podrobněji. Ve vyškovské ordinaci nabízím stejné možnosti léčby, jako v pražské, takže určitě společně vybereme rovnátka, která Vám budou vyhovovat. Více informací najdete na flortho.cz :) S úsměvem, MDDr. Karolína Floryková