Našla jsem Vás na internetu a byla bych ráda, kdyby jste mi poradili.V 8+5 týdnu tehotenstvi jsem do

1 Počet odpovědí:
Našla jsem Vás na internetu a byla bych ráda, kdyby jste mi poradili.V 8+5 týdnu tehotenstvi jsem dostala angelsounds. Další den jsem ho použila a zkusila jsem hledat srdíčko , to jsem hledala ráno asi 10 minut a k večeru také, nepodařilo se. Další den jsem hledala přibližně stejně. Třetí den dopoledne asi 15 minut a k večeru také. Čtvrtý den dopoledne přibližně 20 a k večeru skoro 30 minut , stále se srdíčko nepodařilo najít. Poté jsem asi na týden přestala, četla jsem různé diskuze kde psaly ženy, že našly třeba v 9-10 týdnu těhotenství, ale také jsem našla, že delší doba působení může způsobit třeba neurologické problémy, poruchy autistického spektra apod. O miminko se teď samozřejmě bojím. Velikostně a podle ultrazvuku je vše v pořádku. Bojím se, že jsem ho mohla svou blbostí poškodit. Myslíte, že ano? Jaký na to máte prosím názor? Zapomněla jsem napsat , že jsem hledala po celém podbřišku, né na jednom místě. Nyní jsem ve 12+6, děkuji moc za Vaši odpověď a přeji hezké svátky.
Dobrý den. Na Váš dotaz nelze úplně definitivně odpověděť, pokud je UZ skutečně v pořádku a posléze budete absolvovat pouze doporučená / nutné UZ vyšetření, tak je pravděpodobnější, žeby mimino mohlo být v pořádku. Možná by byla ale lepší osobní konzultace s lékařem (gynekologem nebo genetikem), pro Váš klid.