Mam problemy se suchym okem 2 roky. Z pocatku jsem bohutel navstevovala jenom doktory v Ceske rebubl

1 Počet odpovědí:
Mam problemy se suchym okem 2 roky. Z pocatku jsem bohutel navstevovala jenom doktory v Ceske rebublice. Nekolikrat se mi stalo, ze doktori urcili diagnozu spatne. Coz jsem bohuzel netusila a doktorum jsem bohuzel verila. Bylo mi receno ze nemam zadne slzy podle shirmerova testu. Potom co jsem zacala navstevovat doktory v zahranici se zjistilo ze mam slz dostatek ale mym hlavnim problemem jsou meibomske zlazy, ocni rozacea, ktera meibomske zlazy nici. Z pocatku jsem tedy kvuli ceskym dokrorum byla lecena spatne. A meibomske zlazy odumiraly aniz bych o tom vedela - nikdo v CR nedela meibografii. Nyni uz mam lecbu v zahranici spravnou. Ale kvuli dlouhodobemu zanedbani pece v ceske republice uz lecba neni ucinna. Je bezna praxe Ceskych dokroru lhat pacientum a nicit jim zdravi??
Nemyslím si, že by běžná praxe českých doktorů byla lhát pacientům a jsem přesvědčená, že čeští doktoři nemají za cíl ničit zdraví svých pacientů. Jsem velmi ráda, že jste pro sebe našla ty jediné dobré lékaře v zahraničí a držím vám palce, aby se vaše potíže rychle vyřešily.