Mam panicky strach ze zubaru po spatne zkusenosti. potrebuji vytrhat zuby tak aby neboleli pomuze my

1 Počet odpovědí:
Mam panicky strach ze zubaru po spatne zkusenosti. potrebuji vytrhat zuby tak aby neboleli pomuze my nekdo
Dobrý den, chápu že ošetření u zubního lékaře nemusí být úplně nejpříjemnější zážitek, ale v době dnešních anestetik se opravdu není čeho bát. Stačí přijít někam, kde se s Vámi na všem domluví. Základem všeho je včasné odhalení problémů. Takto těžko říct, jestil je nutné všechny zuby trhat nebo zda by bylo možné něco zachránit. Jediné, co Vám mohu doporučit, absolvujte vyšetření a uvidíte, třeba nebude tak zle. Pokud máte zájem, můžete kontaktovat naši ordinaci. Krásný den. S pozdravem MDDr. Hana Kukačková