Mám opravdu velký problém se zuby... .Pomůžete mi ,prosím ?

1 Počet odpovědí:
Dobrý den .Vlastní vinou mám dost zkažené zuby a v puse asi podle všeho samý zánět. Některé zuby už mi i černaji Ztrašně se za ty zuby stydím.....Ani proto před lidma moc nemluvím ,protože mi chybí vrchní přední zuby. Vytrhala mi je pani zubařka ve Frýdku Místku ,ale ta už je v důchodu .Tak jsi už hledám nového lekaře. Doma jsem slíbila ,že ať už to dopadne jakkoliv ,tak to dotáhnu do konce a že už nebudu dělat blbosti.... Je pravda ,že člověk má jen jedno zdraví. A nechtěla bych být na stáří nemocná ,jen proto ,že jsem se kdysi špatně starala o zuby... . Slyšela jsem ,že když se ten zánět nevyléčí ,tak to může být i smrtelné. Nevím ,ale jestli je to pravda.... K vůli tomu mám velký problém najít si práci .Když se usměji a zuby jdou vidět ,tak raději každý uteče v uvozovkách. Jinak řečeno :řeknou raději ,že mají plno. Kdo by taky chtěl 25 letou holku zaměstnat které v puse chybí polovina zubů,že ? Nejhorší je to v horním patře. Na spodním mám ve předu zuby. Jen teď už je to pozdě ,když v dětství jsem se o ně dost špatně starala. Ty zuby mám opravdu ve velmi špatném stavu . .Mám i strach aby mi nezhnila zubni čelist nebo kost .Nevím ,jak se to přesně jmenuje. Protože tím mě doma všichni straší. Že by se mi mohlo stát aby mě v nemocnici neřezali.... Chtěla bych nějak normálně funogvat. Ale aby to šlo a abych se cítila dobře potřebovala bych nové zuby. Tak jsem Vás chtěla poprosit jestli by jste mi nemohl pomoct. I v tom připadě ,že si za to můžu prakticky sama . Objednat bych se nechala ,ale až na leden. Protože kdybych teď musela za něco platit ,tak mi to nevychází momentálně. Chtěla bych se Vás ještě zeptat jestli by ten rozjetý zánět šel vylečit ? Pokud tam nemám něco jiného... ale spíše to typuji na ten zánět. Prosím ,prosím ,prosím :Kdybych k Vám chodila pravdelně a nevynechala bych žádnou návštěvu ,tak pomůžete mi ?
Dobrý den
Rádi Vás objednáme a na všem se domluvíme.Nejdůležitější je začít něco řešit a nenechat to dojít ještě dál,protože věřte mi,vždy může být ještě hůř.Vše budeme řešit postupně aby jste to finančně zvládla.Je to jen o domluvě.Horní zoubky jak píšete bych nejspíš řešila sundavací náhradou která stojí 3500.Když bychom řešili nějaký zánět tak u nás za kanálek účtujeme 800kč a bílá fotokompozitní výplň stojí 1000kč.Nejlepší bude když mi zavoláte a domluvíme se i ohledně termínu.Na leden mi brnkněte po Vánocích a domluvíme se.S pozdravem zubní ordinace Kněževes