Mám deprese?

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,

obracím se na Vás se svým problémem.

Je toho hodně a asi nebudu vypisovat vše.

Mám za sebou dva císařské řezy, při druhém jsem byla psychicky na dně, miminko mi převezli do Prahy a já musela zůstat ve Slanym. Už při zákroku jsem se celá klepala, tlak hrozně vysoký a prostě hrozné. Přišla jsem s malým domu a vše ok. Narodil se Prosinec 2015. Někdy v létě se mi začalo dělat nevolno, jako by mě pořád někdo honil, myslím vnitřně, jakoby mi říkal honem, stihni to. Pracuji na ŽL a mám internetový obchod, denně spousta zpráv vzkazů atd, do toho děti a já jednoho dne jsem po uspání malého dosedla na záchod a celá jsem se začala klepat a silně mi bušilo srdce - nakonec jsem skončila na pohotovosti, kde mi předepsala Paní dr Lexaurin. Později se stav opakoval, navštívila jsem doktora a ten mi předepsal to samé, ale neberu lexaurin, jen opravdu v krizových situacích, poněvadž jsem si přečetla, jak je návykový. Nevím proč jsem začala řešit věci, jako, že umřu, co bude s dětmi, pořád se vracím do minulosti, zda byla moje dcera dobře vychovaná, zda měla vše atd (přitom děti mají opravdu vše, možná až moc). řeším věci nesmyslné, ale nemohu se toho zbavit, mám hrozný strach, takhle se to těžce popisuje. Brečím, nechci třeba aby vyrostla moje malá, aby byla pořád moje holčička, vždy mě to přepadne a já už si nevím rady. Doktor mi předepsal Eliceu, ale já jí ještě nezačala brát, chtěla jsem se poradit s někým zkušenějším. Je to strach co mě trápí, ze své smrti a co děti a je toho dost. Je to normální, že člověk nad tímto přemýšlí, jenže já asi přemýšlím moc a nemohu se toho zbavit, nemohu pak normálně fungovat :-(

Není to uplně vše popsané, ale jen náznak jaké mám stavy.

Děkuji moc, přeji hezký den a děkuji za příp. zprávu.

Pavla
Dobrý den, děkuji za důvěru, vaše obtíže vyžadují osobní konzultaci s psychologem nebo psychiatrem. Bylo by vhodné, aby jste se dle vašeho výběru objednala. S pozdravem dr. Nosilová