korekce po artrodeze .

1 Počet odpovědí:
Vážený a milý Mudr. ,
Děkuji nesmírně za odpověđ. Omlouvàm se, ale ještě bych se ráda poptala. Byla jsem na kontrole po artrodeze hlezna kloubu sub talo a po 10 týdnech mi bylo řečeno, že mohu chodit v kotníkových botech s orct.vložkami a o berlích nohu zatěžovat naplno. Což o to to jà bych ràda, noha bolí a vůbec mám problémy se dostat do nějakých bo, jak je noha nateklá Mrzí mě, že v ordinaci není čas sa na něco zeptat, to už Vám po 3 minutách podává Mudr. ruku a louči se s Vámi. Jen mi bylo řečeno, že pravděpodobně bude muset být korekce, ale když viděl Mudr. slzy na krajíčku, tak mám na to zapomenout. Ani nevím ya nebylo mi vysvětleno co to korekce je a co by to pro mě znamenslo. Celé noci nespím a tràpím se. Jak je možné, že jiní pacienti po 3 měsících chodí a bez bolesti. Vím, že je to těźkě posoudit, neviděl jste moji nohu ani rtg,ale jsem z toho dost nešťastnà. Vážený Mudr. prosím poraďte mi, co mám dělat. Nemám si zaplatit nějaké rehabilitace?Děkuji z celého meho srdce za odpovéď a radu, důvěŕuji Vàm. S úctou a pozdravením
Dobrý den,
bohužel takto na dálku nemohu stav vašeho hlezna hodnotit. Zdrojů bolestí nohy může být více.
Pokud chcete mohu Vás vyšetřit a navrhnout možný postup, specialistou na problematiku nohy však nejsem, ale mám kontakty na kolegy specialisty. Možnost objednání do FN Motol na 2.ortop klinice. Kautzner