Katrace fr.buldočky v 7 letech ano či ne a za jak je moc nebezpečná narkoza

1 Počet odpovědí:
Hezký den, chci se zeptat ohledně me přes sedm let staré feny francouzkého buldočka, není kastrovaná a s jejím vyšším věkem a mám obavy s problémum zanetum,slyšela jsem že to bývá smrtelné když dostane fenka zničehonic zánet dělohy atak dál.....mám strach ,prošla si před dvěma lety dve operace plotének a mela na kahánku..:(...co dělat v tomto případě,nechat jí být a doufat že jí nic takového nečeká a neebo jste pro kastraci ??? děkuji předem za Vaši odpoved.
Dobrý den, kastrace fen, kde se již neplánuje reprodukce je vždy doporučitelná, s pozdravem Herynk Radek