Jak mam vychovavat sama 6.leteho chlapce, chodi do skolky, ma odklad, je zive dite,neposloucha, je n

1 Počet odpovědí:
Jak mam vychovavat sama 6.leteho chlapce, chodi do skolky, ma odklad, je zive dite,neposloucha, je neposlusny doma i ve skolce naznaky asi adhd, ale psycgolog rikal temperament a zivost, obcas se vzteka, a je umanuty a tvrdohlavy a svehlavi, rikam.jdeme a on trucuje sedne si a nechce jit, moc ho,asi rozmazluji,misto abych byla prisna, poradte mi.pani doktorko vychovnou metodu u nas zabiraji.pohadky,varecka. Klientka 36.let svobodna matka dve deti....Znojemsko
Samotná matka vychovatelka to má vždy těžké, protože musí zastat roli milující a pečující matky a rozumného a vychovávajícího otce . Zkuste se zastavit v tom frmolu a koloběhu, a pozorujte, - dívejte se na to vše, co se děje jako byste se dívala na film a přemýšlejte , možná dostanete nápad, jak změnit svůj postup, postoj, komunikaci, aby se věci změnily.Více z toho popisku moc nejde poradit, není nad osobní setkání s odborníkem, ten uvidí a uslyší věci živě a bude jistě moci lépe reagovat.