Dobrý den, prosím o radu na jakého lékaře se mám obrátit? Cca měsíc mě trápí vystřelování elektr

2 Počet odpovědí:
Dobrý den, prosím o radu na jakého lékaře se mám obrátit?

Cca měsíc mě trápí vystřelování elektrických, mravenčivých vln směřujích do hlavy, hrudníku a nohou. Mám bolesti zad a hrudní páteře, žaludeční nevolnosti a jsem unavený. Psychicky se cítím přecitlivělý, zažívám pocity strachu a někdy je mi celkově zle až na omdlení. Mám za sebou vyšetření u neurologa: RTG hrudní páteře OK a EMG dolních končetin OK. Praktický lékař mi doporučil rehabilitaci. Zároveň bych rád změnil praktického lékaře.
Dobrý den,
při daných obtížích se domnívám, že základní potřebnou péči máte. To se týká neurologického vyšetření a naplánované rehabilitační péče. Dále bych u Vás jistě doporučila péči minimálně psychologicko - psychoterapeutickou, Vaše obtíže mohou být projevem právě popisovaných úzkostí s strachů. Ke zvážení je i případná medikace, nicméně o tom rozhodne až komplexní lékařské vyšetření. Na změnu praktického lékaře máte právo, 1x za 3 měsíce. Stačí si vyhlédnout praktika ve Vašem okolí, který ještě nové pacienty přijímá. S pozdravem, Dr. Pitáková