Dobrý den, prosím o radu na jakého lékaře se mám obrátit? Cca měsíc mě trápí vystřelování elektr

Dobrý den, prosím o radu na jakého lékaře se mám obrátit?

Cca měsíc mě trápí vystřelování elektrických, mravenčivých vln směřujích do hlavy, hrudníku a nohou. Mám bolesti zad a hrudní páteře, žaludeční nevolnosti a jsem unavený. Psychicky se cítím přecitlivělý, zažívám pocity strachu a někdy je mi celkově zle až na omdlení. Mám za sebou vyšetření u neurologa: RTG hrudní páteře OK a EMG dolních končetin OK. Praktický lékař mi doporučil rehabilitaci. Zároveň bych rád změnil praktického lékaře.
při daných obtížích se domnívám, že základní potřebnou péči máte. To se týká neurologického vyšetření a naplánované rehabilitační péče. Dále bych u Vás jistě doporučila péči minimálně psychologicko - psychoterapeutickou, Vaše obtíže mohou být projevem právě popisovaných úzkostí s strachů. Ke zvážení je i případná medikace, nicméně o tom rozhodne až komplexní lékařské vyšetření. Na změnu praktického lékaře máte právo, 1x za 3 měsíce. Stačí si vyhlédnout praktika ve Vašem okolí, který ještě nové pacienty přijímá. S pozdravem, Dr. Pitáková

dobrý den, samozřejmě vyšetření ještě není zdaleka úplné, jedinou metodou která spolehlivě vyloučí problém s páteří, resp. míchou, je magnetická rezonance krční a hrudní páteře, kde může být nález vrozené vady, takzvané stenozy páteřního kanálu, také může jít třeba o následek nějakého pádu z kola či lyží ( rtg krční páteře máte ?? píšete jen hrudní ) samozřejmě RHB lékař by měl dobře posoudit stav páteře a zjistit kde může být "zakopaný pes", vaše potíže mohou být klidně způsobeny i nedostatkem vitamínů jejich špatným vstřebáváním, třeba při alergii na lepek, tohle vám může také způsobit přesně takové potíže, takže je potřeba zvážit i další možné příčiny a pokusit se je vyloučit.