Hledám terapeuta se zkušenostmi a dobrými výsledky s tématem perfekcionismu a neúměrně vysokým nárok

4 Počet odpovědí:
Hledám terapeuta se zkušenostmi a dobrými výsledky s tématem perfekcionismu a neúměrně vysokým nárokům na sebe a rodinu, sklony k negativní reakci na náhlou změnu a v tomto světle viděný přístup k výchově dvou dětí (6 a 9 let).
Dobrý den,
z vaší zprávy je cítit, že byste rád(a) zkusil(a) věci dělat jinak, spíše s lehkostí než pod tlakem na dokonalost. Zkušenosti s podobnou tematikou u klientů (resp. klientek, obvykle jde o maminky) mám, posouzení spokojenosti ale nechávám na nich :) , ačkoli samozřejmě rozumím vaší potřebě najít kvalitního psychologa. Můžete se mi ozvat na mail rubesova.anna@gmail.com, pokud byste chtěl(a) zkusit, zda by vám můj přístup vyhovoval. Ráda vás poznám!