Flekatý obličej.

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,
má obvodní lékařka mi doporučila Vás a vaší ordinaci, protože si vás ostatní pacienti hrozně chválí. Doporučila mi Vás, když spatřila, že mám neustále růžový a flekatý obličej. Zeptala se, zda jsem s růžovkou? možná, už s tím někde byla. Byla jsem na poliklinice tady v Modřanech, kde mě pokaždé "odpálkovala", že je to jen problém s akné a dala mi nějaké mastičky, po kterých se to vždy jen zhoršilo. A tak mne poslala k Vám, ale v tomto infu o pojištovnách jsem nenašla, zda máte smlouvu s 205. Pokud ne, mohla byste mi příp. poradit co s tím i bez toho? Nebo doporučit nějakého kolegu, který by věděl co s tím, aniž by mi při každé návštěvě řekl, že to vyřeší jedině pořízení dítěte, že už mi nepomůže?
Děkuji předem za odpověď a přeji hezký den.

S pozdravem,
Dobrý den.
Na vyšetření přijít můžete i s pojištěním u 205, bez objednání v ordinačních hodinách od úterý do čtvrtka. Pokud jdete poprvé, doporučuji dorazit nejpozději hodinu před koncem pracovní doby, aby jste se dostala na řadu.
Děkuji
Dr. Řezáčová