Dotaz na objednání

1 Počet odpovědí:
DOBRÝ DEN,
chtěla bych se zeptat, zda je možno u Vás objednat syna nar. 20.5.2016,
má od narození po tělíčku flíčky a na obličeji , stale se drbe na hlavičce a ouška, vyzkoušela jsem plno mazaní ,které mi předepsala dětská paní doktorka, ke které chodíme v Chlumci, ale nic nepomáhá a syn má alergie silnější a silnější, proto bych chtěla navštívit odborného lékaře i když naše dětská paní doktorka vyšetření u odborného lékaře odmítá a neustále předepisuji mastičky, které nepomáhají a někdy se vyrážka spíš zhoršuje, proto jsem se rozhodla navštívit odborného lékaře a tímto se chci zeptat, zda je možno se u Vás objednat na vyšetření, nebo konzultaci se synem.
Předem moc děkuji za Vaší odpověď
s pozdravem
Dobrý den, podobné potíže v naší ordinaci řešíme, vyšetřujeme, ne vždy se nám ale podaří najít jednoznačnou příčinu potíží. Žádanku od obvodních lékařů nevyžadujeme, je možno se telefonicky u nás objednat i bez ní, máme ale asi 3 měsíční čekací dobu u neakutních stavů. Problém bych ale viděla ve
vzdálenosti Vašeho bydliště a mé ordinace v Novém Jičíně. Takže bych Vám doporučila oslovit spíše alergology v bližším okolí. Zvažte. S pozdravem Dr. Dědková Anežka