Dotaz na léčbu plazmou

1 Počet odpovědí:
Vážený pane doktore, obracím se na Vás s dotazem ohledně mé paní. Manželka je kadeřnice ( tím pádem asi víte o co jde ) a podle názoru jejího ortopéda má opotřebované loketní úpony. Je Vaše léčba plazmou taková, aby tyto loketní klouby stabilizovala? Manželka má totiž bolesti a ortoped jí aplikuje injekce proti bolesti, které jí sice pomůžou, ale vždy jen na nějakou dobu.
já Vám moc děkuji za odpověď přejí hodně štěstí v dalším roce.
Dobrý den, odpovědět jsem schopen až po vyšetření Vaší paní, takto skrze internet nelze stanovit diagnozu a tím i účinnost léčby krevní plazmou. Na mých webovkách je tel. číslo, 5.1: můžete zavolat a objednat se. S pozdravem J.Sztefek.